Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Najlepsi w angielskim.

Najlepsi w angielskim.

Dwóch uczniów  z klasy 4 reprezentowało Szkołę Podstawową w Żarkach w I Powiatowym Multimedialnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Zespół Szkolno-Przdszkolny nr 3 w Częstochowie.
Filip Jastrzębski z klasy IVa i Wiktor Rosik z klasy IVb zajęli pierwsze miejsce, uzyskując 100% punktów z testu. Uczniowie szkół częstochowskich i Żarek rozwiązywali zadania po angielsku na komputerach w systemie online.
Konkurs odbył się  w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 3 w Częstochowie I POWIATOWY MULTIMEDIALNY KONKURS  JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLASY IV Maksymalna ilość punktów do zdobycia to 53 punkty.
I   miejsce    Filip Jastrzębski  i    Wiktor Rosik 53p SP im. Wł. Szafera w Żarkach
II  miejsce    Sandra Karbicka 51p     SP 17 z oddziałami integracyjnymi
III  miejsce  Natalia Podsiedlik 50p   SP 17 z oddziałami integracyjnymi
Chłopcy poradzili sobie na szóstkę z plusem. Pracują rewelacyjnie i są bradzo ambitni. Ponadto biorą bardzo czynny udział w w pracach projektu eTwinning "I have the Right to...-Children's Rights and their free time activities", który realizowany jest w żareckiej szkole. Wszystkie działania opracowują w języku angielskim, tworzą filmy i prace. Uczestniczą z kolegami w czatach i wideo-lekcjach online z 8 krajami z Europy. W ubiegłym roku Wiktor i Filip oraz dwóch innych uczniów naszej szkoły: Julia Sikora i Paweł Nowak zostali laureatami Jurajskiego Konkursu Języka Angielskiego. Uczniów przygotowuje Agnieszka Ratman, nauczyciel języka angielskiego.

 

19

GRU

2016

1088

razy

czytano