Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Grupa Biegaj z Żarkami prosi o głosy

Grupa Biegaj z Żarkami prosi o głosy

Grupa biegowa Biegaj z Żarkami awansowała do finału wojewódzkiego w kategorii drużyna roku 2016 województwa śląskiego w plebiscycie Dziennika Zachodniego.  Grupa biegaczy amatorów z gminy  Żarki oficjalnie powstała w sierpniu 2015r i liczy ponad 25 osób. Promuje ten najprostszy sport, jakim jest bieganie.

- Podzieleni jesteśmy na dwie grupy: początkującą oraz zaawansowaną. Spotykamy się regularnie 3 razy w tygodniu. Jesteśmy współorganizatorami biegów, które odbywają się na terenie naszej gminy. W naszej grupie są osoby, które biorą udział w zawodach na każdym dystansie od 5 km do maratonu na terenie całego kraju jak i poza jego granicami np. Mariusz Nowak przebiegł półmaraton w Wenecji. Do największych osiągnięć członków naszej grupy należy zdobycie Korony Półmaratonów Polskich 2016 przez Mariusza Nowaka i Roberta Nowaka oraz ukończenie w ciągu 9 miesięcy Korony Maratonów Polskich przez Angelikę Żoń - mówią biegacze. - Najważniejsze jest dla nas, aby jak najwięcej osób pokochało bieganie i czerpało korzyści jakie ono przynosi.


Patronat honorowy nad plebiscytem objęli Minister Sportu i Turystyki oraz Marszałek woj. śląskiego. Partnerami są: AWF Katowice, Polskie Radio Katowice, Śląska Federacja Sportu, hotel Fajkier
Głosowanie w finale wojewódzkim potrwa od 5.01-27.01.2017r. godz. 11.59.(FB i kliki do 20.01 godz. 11.59)
Głosowanie odbywa się poprzez SMS, FB i kliki.
Koszt SMS-a w głosowaniu na kategorie powyżej 18 lat to 2,46 zł brutto.

Waga głosu: sms- 10 głosów, FB - 3 głosy, klik - 1 głos.
Aby zagłosować wystarczy wejść na link:
http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/karta/biegaj-z-zarkami-powiat-myszkowski,38060,1662126,t,id,kid.html

 

10

STY

2017

1023

razy

czytano