Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Złoci jubilaci.

Czternastu parom małżeńskim z terenu Gminy Żarki został przyznany Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość odbyła się w budynku Starego Młyna w Żarkach.
- Dzisiaj, kiedy węzeł małżeński nie jest już tak trwały, zasługujecie Państwo na wyróżnienie. Spędziliście razem 50 lat – powiedziała Joanna Jarosz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Żarkach.
- Gratulujemy tylu lat razem. Doskonale wiemy, iż życie nie niesie samych radości, ale i troski i wówczas jest szczególnie ważne, aby mieć wsparcie w drugiej osobie – powiedział burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.
- Składamy gratulacje i życzymy jeszcze wielu wspólnych lat razem – życzyła Stanisława Nowak, przewodnicząca Rady Miejskiej w Żarkach w imieniu własnym i radnych.

Prezydent RP Andrzej Duda wyróżnił medalami następujące pary: Halinę i Eugeniusza małż. Bożek, Aleksandrę i Stefana małż. Czapiewskich, Barbarę i Zbigniewa małż. Mendak, Adelajdę i Edwarda małż. Kwoka, Janinę i Józefa małż. Pacan, Irenę i Stanisława małż. Placek, Janinę i Henryka małż. Sikorskich, Weronikę i Henryka małż. Słota, Marię i Stanisława małż. Skorek, Teresę i Wojciecha małż. Tomzik, Marię i Stanisława małż. Trefun, Rozalię i Augustyna małż. Ulman, Mieczysławę i Stanisława małż. Zębik, Mariannę i Kazimierza małż. Szecówka.
O oprawę muzyczną spotkania zadbał Henryk Sikorski wraz z wnukiem Piotrem Zamorskim.

(fot. Weronika Woźniak)

 

11

STY

2017

8726

razy

czytano