Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Lekcje pokazowe Ogniska Baletowego w Żarkach

Lekcje pokazowe Ogniska Baletowego w Żarkach

W styczniu odbyły się lekcje pokazowe wszystkich 9 grup Ogniska Baletowego, które działają przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Na sali batetowej dla rodzin naszych podopiecznych prowadzący – baletmistrz Łukasz Zasik i Larisa Policińska, akompaniatorzy Nina Otręba, Karol Suchcicki i Sylwia Góral oraz oczywiście wspaniałe dzieci zaprezentowały, czego uczą się na zajęciach, które odbywają się w Domu Kultury w Żarkach.

- Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, za zamkniętymi drzwami. Dlatego zapraszamy rodziny naszych podopiecznych na lekcje pokazowe, aby zobaczyły, jak wyglądają zajęcia, aby zaobserwowały postępy swoich pociech. Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych. Dzieci rozwijają się wspaniale. Bardzo dziękujemy rodzicom i opiekunom za zaufanie i systematyczność - wyjaśnia baletmistrz Łukasz Zasik.  

Każde zajęcia zakończyły się gromkimi brawami dla dzieci i nauczycieli. Już dzisiaj zapraszamy na piąty uroczysty pokaz uczestników zajęć, który odbędzie się w czerwcu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach.

 

23

STY

2017

1234

razy

czytano