poniedziałek, 20 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Bernardyn, Krystyna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Śniadanie z przedsiębiorcami

Strona główna » Aktualności » Śniadanie z przedsiębiorcami

wielkość tekstu:A | A | A

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w ramach cyklu spotkań pn. „Śniadanie z przedsiębiorcami”.

Spotkanie odbędzie się w pierwszy czwartek miesiąca, 2 lutego 2017 roku o godz. 8.30 w  Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym,  przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121.

Podczas spotkania przedstawiciele częstochowskich Uczelni: Akademii im. Jana Długosza i Politechniki Częstochowskiej zaprezentują przedsiębiorcom ofertę komercyjną pt. „Nauka dla biznesu - oferta usług badawczo - rozwojowych dla przedsiębiorstw”.

Tematyka prezentacji :

1. Oferta usług badawczych i eksperckich dla firm.

2. Możliwości wspólnych projektów B + R.

3. Finansowanie usług innowacyjnych w ramach dotacji unijnych - "bony na innowacje".

Rejestracja:

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o rejestrację na spotkanie do dnia 1 lutego 2017 roku, za pomocą formularza dostępnego na stronie www.arr.czestochowa.pl w zakładce „Śniadania  z  przedsiębiorcami”.

Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numer 34 360 56 88.

 

czytano: 647 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-01-26 13:48:13

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6