Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Śniadanie z przedsiębiorcami

Śniadanie z przedsiębiorcami

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w ramach cyklu spotkań pn. „Śniadanie z przedsiębiorcami”.

Spotkanie odbędzie się w pierwszy czwartek miesiąca, 2 lutego 2017 roku o godz. 8.30 w  Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym,  przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121.

Podczas spotkania przedstawiciele częstochowskich Uczelni: Akademii im. Jana Długosza i Politechniki Częstochowskiej zaprezentują przedsiębiorcom ofertę komercyjną pt. „Nauka dla biznesu - oferta usług badawczo - rozwojowych dla przedsiębiorstw”.

Tematyka prezentacji :

1. Oferta usług badawczych i eksperckich dla firm.

2. Możliwości wspólnych projektów B + R.

3. Finansowanie usług innowacyjnych w ramach dotacji unijnych - "bony na innowacje".

Rejestracja:

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu uprzejmie prosimy o rejestrację na spotkanie do dnia 1 lutego 2017 roku, za pomocą formularza dostępnego na stronie www.arr.czestochowa.pl w zakładce „Śniadania  z  przedsiębiorcami”.

Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numer 34 360 56 88.

 

26

STY

2017

1065

razy

czytano