Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Warsztaty graffiti. Ruszają zajęcia.

Warsztaty graffiti. Ruszają zajęcia.

W naszym wykonaniu graffiti nie ma nic wspólnego z wandalizmem. Uczestnikom warsztatów pokazujemy jasną, kreatywną stronę tej sztuki. Próbujemy zaszczepić im przekonanie jak bardzo rozwija ona talent plastyczny i osobowość, jak pomaga w osiągnięciu życiowego sukcesu. Jest wielu byłych grafficiarzy, dziś uznanych grafików, designerów, architektów. Na naszych warsztatach pojawia się też element street-artu: szablony, wlepki, murale, collage… A więc projektujemy na kartkach, malujemy na ścianach lub specjalnych płytach, wycinamy.

Prowadzący: Jakub HUSK Kiedrzynek - Animator kultury, pedagog i instruktor warsztatów graffiti. Założyciel BYLYMYTU CREW - HIPHOP SCHOOL, oficjalny członek pierwszej i największej na świecie organizacji hiphopowej „Universal Zulu Nation” założonej 1973 roku w Nowym Jorku.
Realizator projektów takich jak: „Can to Wall” czy „Unity Holiday With Hip-Hop”. Prowadził warsztaty w ramach takich wydarzeń jak „Mazury Freestyle Battle”, „Górska Bitwa” czy „Tratwa Pleszew Festiwal”. Aktualnie prócz zajęć na terenie Częstochowy prowadzi warsztaty graffiti m.in. w Koniecpolu lub na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zajęcia odbywać się będą w czwartki godz. 16:00-18:00
koszt: 70zł/ miesiąc
Informacje i zapisy telefoniczne - tel. 662 257 288.

 

08

LUT

2017

1006

razy

czytano