Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Dzieci odkrywają Żarki

Dzieci odkrywają Żarki

Dzieci odkrywają Żarki to tytuł nowego przewodnika o atrakcjach turystycznych Gminy Żarki na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wydawnictwo zostało napisane przez Barbarę  Salamon-Szympruch, blogerke turystyczną, miłośniczkę aktywnego wypoczynku i autorkę publikacji Dzieci Odkrywają Śląskie.

- Sama jestem mama, podróżujemy z cała rodziną. Jesteśmy pod urokiem Żarek i dlatego tym razem pisuję jedną gminę, za to pełną atrakcji dla rodzin z dziećmi – mówi autorka Barbara Salamon – Szympruch.

Wydawnictwo uzupełnione baza turystyczną noclegową, gastronomiczną, produktami turystycznymi, zdjęciami blogerki, ale i fotografów na stałe współpracujących z Gminą Żarki: Marcinem Skabkiem Północna Jura i Krzysztof Zygalski. Blogerka za swój pierwszy przewodnik pt. „Dzieci odkrywają Sląskie” otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej. Natomiast na Tour-Salonie w Poznaniu przyznano publikacji trzecie miejsce za wydawnictwo dla dzieci.

Wersja papierowa jest dostępna w Gminie Żarki np. w Starym Młynie. Wydawnictwo pojedzie na targi turystyczne do Łodzi, Katowic i Warszawy, oczywiście w celach promocyjnych. Wersję drukowaną można pobrać poniżej lub z bloga Podróże Hani, którego prowadzi właśnie autorka przewodnika.

- Blog o tym, że podróżnicza przygoda czai się za każdym rogiem. Wystarczy tylko wyjść z domu i... w drogę! Tym razem do Żarek – zachęca autorka.

Koniecznie przeczytajcie: http://www.podrozehani.pl/2015/08/zarki-atrakcje-dla-dzieci-jura-krakowsko-czestochowska.html

Publikacja do pobrania poniżej. Publikacja zaktualizowana w styczniu 2018r.

23

LUT

2017

7574

razy

czytano