Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Rajce liczą na Twój głos. Głosowanie do 4 kwietnia.

Rajce liczą na Twój głos. Głosowanie do 4 kwietnia.

Spółdzielnia Socjalna "Amonit Jura Sport Kultura" wystartowała w programie „Decydujesz, pomagamy", w którym Tesco wraz z Fundacją Tesco Dzieciom wesprze inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyzna granty. Spółdzielnia  z Przewodziszowic wystartowała z projektem „Jurajskie Ostańce” i prosi o głosy.

Jak głosować? Podczas każdych zakupów w Tesco  dokonanych między 8 marca a 4 kwietnia klient otrzymuje jeden żeton. Wybiera swój ulubiony projekt społeczny i  głosuje na niego, wrzucając żeton do urny znajdującej się obok kasy. Ten projekt, który zbierze najwięcej głosów, otrzyma grant w wysokości 5000 zł.

- Na projekt z Przewodziszowic można głosować w sklepach Zawierciu przy ul. Aptecznej 42 lub w Porębie przy ul. Ludowego Wojska Polskiego 5 - zachęca Andrzej Jakóbczak.

Na czym polega projekt? Oto krótki opis: OSTAŃCE JURAJSKIE - jeśli nie zadbamy teraz, to kiedy? Za rok czy dwa może być za późno. Grzęda Rajce w gminie Żarki czeka na odkrycie, jest zadrzewiona, zarośnięta, zaśmiecona. Chcemy to zmienić i odsłonić, odczyścić i pokazać.

 Więcej o inicjatywie konkursowej: https://pomagamy.tesco.pl/list-of-projects

 

08

MAR

2017

1050

razy

czytano