Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Żarki Żydowskie. Promocja albumu 25 kwietnia.

Żarki Żydowskie. Promocja albumu 25 kwietnia.

„Żarki Żydowskie. Zaginione fotografie”. Album z setkami niepublikowanych zdjęć żareckiego fotografa Józefa Baciora. Na zdjęciach mieszkańcy przedwojennych Żarek, większości Żydzi. Nowa publikacja wydana przez Fundację Brama Cukermana z Będzina ze wsparciem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i Gminy Żarki. Publikacja jest dostępna w sprzedaży w Starym Młynie w Żarkach. Zapraszamy na promocję książki w dniu 25 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach, sala widowiskowa. Poczatek godz. 18.00. Wstęp wolny.
- Na pierwsze spotkanie promocyjne w Żarkach. Będą kolejne m.in. w Warszawie. Nad książką pracowaliśmy ostatni rok… i właśnie o tej pracy, a także o historii zdjęć chcielibyśmy opowiedzieć w czasie promocji wydawnictwa – mówi Karolina Jakoweńko, prezes Zarządu Fundacji Brama Cukermana. Zapraszam serdecznie. Wstęp wolny.

Posłuchaj recenzji książki w wykonaniu znanego dziennikarza kulturalnego Michała Nogasia na łamach Gazety Wyborczej: http://wyborcza.pl/10,82983,21528973,ksiazka-dnia-nieznani-mieszkancy-zarek.htm

http://wyborcza.pl/10,82983,21528973,ksiazka-dnia-nieznani-mieszkancy-zarek.html

14

MAR

2017

1828

razy

czytano