Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Weekend za pół ceny. Polska zobacz więcej.

Weekend za pół ceny. Polska zobacz więcej.

Stary Młyn w Żarkach i 5 innych obiektów ze Szlaku Zabytków Techniki bierze udział w ogólnopolskiej akcji  „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W kraju do II edycji zgłosiło się 450 przedsiębiorców oferujących usługi turystyczne i okołoturystyczne.

Dzięki temu turyści indywidualni, którzy w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. odwiedzą zgłoszone do projektu obiekty, mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości -50%. W ramach Szlaku Zabytków Techniki zniżki oferują:
- Stara Fabryka - Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej,
- Muzeum Śląskie w Katowicach
- Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach,
- Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie,
- Szyb Maciej w Zabrzu,
- Stary Młyn – Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach.

Ogólnopolska akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony oraz przeniesienie jej na poziom krajowy. Projekt jest skierowany do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, Rok temu w akcji wzięło udział 400 podmiotów. Z oferty skorzystało 60 tysięcy turystów. Do II edycji W akcji bierze udział 6 obiektów należących do Szlaku Zabytków Techniki:

Akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” ma zachęcić Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu, zwiedzania Polski i odkrywania jej turystycznego potencjału. 50 tysięcy szlaków turystycznych, ponad 18 tysięcy rowerowych, około 800 muzeów, 145 parków krajobrazowych i narodowych oraz 14 obiektów wpisanych na listę UNESCO - to możliwości, które należy wykorzystać!

Pełną listę ofert znajdziecie na www.polskazobaczwiecej.pl

 

21

MAR

2017

862

razy

czytano