Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Zapraszamy na Nasz Talent

Zapraszamy na Nasz Talent

Powiat Myszkowski organizuje pierwszy muzyczno-wokalny Festiwal Powiatowy „Nasz Talent” im. Henryka Gmitra, który przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze wszystkich gmin Powiatu. Finał już 30 kwietnia 2017 r. Zasadniczą ideą Festiwalu jest umożliwienie młodym osobom prezentacji i konfrontacji swoich umiejętności muzycznych oraz wyłonienie najlepszych wykonawców, a także ich  promocja na scenach muzycznych w kraju.

Integralną częścią festiwalu „Nasz Talent” jest również kształcenie estradowe finalistów podczas warsztatów muzycznych, prób estradowych i koncertu finałowego, który zostanie zarejestrowany na płycie CD.

Warsztaty muzyczne potrwają dwa dni (piątek, sobota), koncert finałowy odbędzie się w niedzielę. W koncercie finałowym wystąpi 23 finalistów, wyłonionych w etapach szkolnych i gminnych oraz cztery zespoły. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra festiwalowa. Wśród Jury Festiwalu zasiadają znane osoby, mające liczne sukcesy w
dziedzinie muzyki: Elżbieta Adamiak, Jerzy Filar, Siergiej Wowkotrub.

Serdecznie zapraszamy na Festiwal "Nasz Talent", który odbędzie się 30 kwietnia 2017 r. (niedziela) godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

20

KWI

2017

856

razy

czytano