Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

TOP ATRAKCJE 2017. Głosuj na Stary Młyn.

TOP ATRAKCJE 2017. Głosuj na Stary Młyn.

Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach znalazło się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017. Serdecznie zachęcamy Państwa do oddawania głosów. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.topatrakcje.pl/2017/69,rozne-atrakcje.html

Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez portal PolskieSzlaki.pl. Właśnie rozpoczęła się szósta edycja Top Atrakcji, w której Internauci wyłonią turystyczne hity Polski na rok 2017, które staną się celem letnich wyjazdów! W plebiscycie wyróżniono pięć głównych kategorii - Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Atrakcje różne i Krajobrazy.

Plebiscyt przeprowadzany jest w dwóch etapach - eliminacjach i w głosowaniu finałowym. Eliminacje trwać będą do 8 maja 2017, a Finał odbywać się będzie od 9 maja - 23 maja 2017. Głosować może każdy Internauta, bez rejestracji, a na głosujących w Finale będą czekały upominki!

Plebiscyt Top Atrakcje to autorski projekt portalu PolskieSzlaki.pl. To popularny, opiniotwórczy portal turystyczny opisujący atrakcje i ciekawe miejsca w Polsce. Liczba odwiedzających portal w sezonie sięga nawet 30-40 tys. osób/dzień. Prócz opisów atrakcji i szlaków turystycznych odnaleźć w nim można również bogatą galerię zdjęć, fotorelacje Krajtroterów i bardzo przyjazne Forum.

Czekamy na Państwa głosy!

28

KWI

2017

966

razy

czytano