poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Emilia, Julinan
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Przedszkolaki na podium.

Strona główna » Aktualności » Przedszkolaki na podium.

wielkość tekstu:A | A | A

W dniu 25.04.2017 r, dzieci z koła tanecznego działające w Przedszkolu Publicznym w Żarkach, pod kierunkiem Katarzyny Nowak zdobyły III MIEJSCE  w kategorii wiekowej: 5-6 latki w III Powiatowym Konkursie Tanecznym dla Przedszkolaków MINI DANCE SHOW organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju, w układzie tańca nowoczesnego, przy muzyce "Ylvis- The Fox- What Does The Fox Say "

SKŁAD ZESPOŁU: Magdalena Kołedziejczyk, Oliwia Nietresta, Zuzanna Jaworska, Wiktoria Kozik, Fabian Ociepka, Maja Ociepka, Magdalena Morawiec, Amelka Duda, Amelka Tekielak, Anna Banik, Maja Mizgała.

 

<p justify;\"="" style="text-align: justify;">LINK DO WYSTĘPU:
https://www.youtube.com/watch?v=Tbf7_5AaxnE&feature=youtu.be

czytano: 710 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-04-30 18:38:46

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 11