piątek, 24 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Koncert piosenek Anny German.

Strona główna » Aktualności » Koncert piosenek Anny German.

wielkość tekstu:A | A | A

"Bal u Posejdona" w wykonaniu Adrianny Noszczyk w Domu Kultury w Żarkach. W dniu 13 maja br na deskach Domu Kultury w Żarkach gościliśmy wspaniałą wokalistkę – Adriannę Noszczyk z zespołem. Adrianna zaprezentowała  najpiękniejsze piosenki z repertuaru Anny German w nowej filmowo-kameralnej aranżacji utworów takich jak "Księzyc i róża", "Bal u Posejdoina", "Tańczące Euredyki". Adrianna zaśpiewała przy akompaniamencie wspaniałych muzyków: fortepian - Wojciech Sanocki, gitara - Stanisław Sroka, kontrabas - Piotr Górka, perkusja - Arek Skolik, trąbka - Sylwester Poks.

Serdecznie dziekujemy wszystkim obecnym na tym przepięknym koncercie. Dziekujemy również Darkowi Kurzak - akustykowi, który w naszym ośrodku uczy gry na gitarze i keybordzie, za profesjonalne nagłosnienie koncertu.
Dziekujemy Firmie Polontex – sponsorowi wydarzenia.

 

czytano: 550 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-05-15 13:33:19

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 10