Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Przebudowa ulic Olsztyńskiej i Górki w Żarkach.

Przebudowa ulic Olsztyńskiej i Górki w Żarkach.

Kompletny remont dwóch ulic w Żarkach za ponad 350 tys. zł zostanie wykonany z udziałem dofinasowania. Prace mają się zakończyć do 31 października tego roku.
- Gmina Żarki otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019. Dofinansowanie w wysokości 50 procent – informuje burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski. – W przetargu brało udział 8 oferentów. Została już podpisana umowa na realizację zadania.

Zadanie realizuje  P.H.U.B. MARMADEX Magdalena Piątek – Sosnecka za kwotę 379 853,59zł. Realizacja zadania do końca 31 października tego roku.

W ramach prac zostaną wykonane: roboty pomiarowe, rozbiórka istniejącej nawierzchni z trylinki i krawężników, płyt chodnikowych itp. wykonanie podbudowy, wbudowanie krawężników, wykonanie nawierzchni jezdni z kostki betonowej, wykonanie nawierzchni chodnika, pobocza i zjazdów z kostki betonowej. Długość wszystkich przebudowywanych nawierzchni ulic to 338,76 m.

W inwestycji partycypować będzie Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Z budżetu powiatu przekazane będą na to zadanie środki w wysokości 70 330, 45 zł.

23

MAJ

2017

1495

razy

czytano