Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Kontrola w zakresie gospodarki ściekowej w Leśniowie, dzielnicy Żarek.

Kontrola w zakresie gospodarki ściekowej w Leśniowie, dzielnicy Żarek.

W dniu 22 lipca specjalnie powołana komisja kontroluje mieszkańców ulic Niegowskiej, Leśniowskiej i Mostowej w zakresie podłączenia mieszkańców do kanalizacji sanitarnej, rozliczenia za ścieki mieszkańców nie podłączonych do kanalizacji (posiadanie rachunków  za odbiór ścieków) oraz szczelności szamb.

Komisja została powołana zarządzeniem burmistrza Miasta i Gminy Żarki w dniu 17 lipca. Ma przeprowadzić kontrolę w zakresie gospodarki ściekowej mieszkańców Osiedla Leśniów. W jej skład weszli: Krzysztof Szczerba, kierownik Zakładu Usług Komunalnych – przewodniczący, Marek Strzelczyk, pracownik ZUK – zastępca przewodniczącego, Andrzej Jakóbczak, radny Rady Miejskiej – członek, Piotr Placek, przewodniczący Zarządu Osiedla Leśniów – członek, Tadeusz Zamorowski , pracownik UMiG – członek, Anna Kowacka, pracownik UMiG – członek.

Termin rozpoczęcia kontroli ustalono na dzień 18 lipca 2008 i wtedy to członkowie komisji odwiedzili domostwa przy ul. Źródlanej, Wschodniej i Krzywej w Żarkach. W sumie sprawdzono 16 domostw.
- Wszyscy, którzy mają możliwość podłączenia się do sieci kanalizacyjnej, a jeszcze tego nie uczynili otrzymają decyzje nakazujące podłączenie się do kanalizacji. W Leśniowie jest bowiem wybudowana sieć kanalizacyjna  – wyjaśnia burmistrz Klemens Podlejski.


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)

22

LIP

2008

1202

razy

czytano