Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Rodzinnie w Przystani w Wysokiej Lelowskiej.

Rodzinnie w Przystani w Wysokiej Lelowskiej.

Piknik rodzinny w świetlicy ,,PRZYSTAŃ” w Wysokiej Lelowskiej. W dniu 09 czerwca 2017 roku w świetlicy ,,PRZYSTAŃ” odbył się Piknik Rodzinny.   Była to okazja do świętowania wspólnych chwil w gronie lokalnej społeczności z okazji Dnia Matki Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Życzenia dla  dzieci i rodziców złożyły Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żarkach Stanisława Nowak, radna Lidia Kowacka oraz sołtys i opiekun świetlicy Elżbieta Nowak.

Dla licznie zgromadzonych mieszkańców program artystyczny zaprezentowały dzieci i młodzież ze świetlicy.  Zespół Championki z Żarek pod kierunkiem Marioli Pasikowskiej zaprezentował układ taneczny,  a zespół ,,WYSOCZANKI” zaśpiewał kilka utworów biesiadnych. Rodzice zostali obdarowani kolorowymi laurkami wykonanymi przez dzieci. Na wszystkich uczestników spotkania czekał słodki poczęstunek: domowe ciasta,słodycze ,napoje, lody.nDzieci mogły skorzystać z bezpłatnych atrakcji  w postaci: malowania twarzy, dmuchanej zjeżdżalni, basenu z kulkami.

Organizatorami spotkania byli: radna Lidia Kowacka, sołtys Elżbieta Nowak, Rada Sołecka oraz Zespół ,,Wysoczanki”

Organizatorzy składają podziękowanie za pomoc finansową: Burmistrzowi Miasta i Gminy Żarki Klemensowi Podlejskiemu, Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, radnej  Lidii Kowackiej, właścicielom Delikatesów w Żarkach Teresie i Jarosławowi Kumorom.

 

13

CZE

2017

955

razy

czytano