Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Piknik, nie tylko przedszkolaków.

Piknik, nie tylko przedszkolaków.

Olimpiadą sportową dla dzieci prowadzoną przez Mariolę Pasikowską oraz uczennice klasy sportowej Szkoły Podstawowej im. Władysława Szafera i meczem piłkarskim Ojcowie contra synowie o puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Żarkach Klemensa Podlejskiego na stadionie sportowym przy lasku fabrycznym, rozpoczął się 4.06.2017 r. piknik rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Drużyny do meczu  przygotowywały nauczycielki z przedszkola Katarzyna Niepiekło i Marlena Pompa. Dzięki wspaniałej formie najmłodszych i dopingowi kibiców mecz zakończył się wygraną  synów. Ostateczny wynik 6:3. W imieniu Burmistrza medale, dyplomy i puchar, sportowcom wręczyła Przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Nowak.

Potem na scenie dzielnie prezentowało się prawie całe przedszkole. Nauczycielki, konferansjerki imprezy Agnieszka Kowacka, Żaneta Okraska wraz z profesjonalnym animatorem Pawłem zachęcały dzieci i ich rodziców do czynnego uczestnictwa w pikniku.  Następnie swój talent widzom ujawniły przedszkolaki z każdej grupy wiekowej i oddziału zerówkowego. Mogliśmy podziwiać wielkie umiejętności artystyczne laureatów   Konkursu Piosenki Współczesnej  dla przedszkolaków pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego. Laureaci konkursu tanecznego „Mini Dance Schow” w którym nasze przedszkolaki z koła tanecznego prowadzonego przez Katarzynę Nowak zdobyły w Domu Kultury w Poraju III  miejsce, finalistę konkursu powiatowego „ Nasz Talent”,  konkursu recytatorskiego i piosenki  patriotycznej. Imprezę zakończyło losowanie nagród - nagrodą główną był tablet, keyboard, basen rodzinny, karnet do SPA, talony do zakładu fryzjerskiego, zestawy kosmetyków.  Uroczystość w lasku fabrycznym zgromadziła dużą widownię, zamówione słoneczko niestety zrobiło nam psikusa, na szczęście tylko na zakończenie.

Organizatorami tej uroczystości byli:  Przedszkole Publiczne w Żarkach i Dom Kultury w Żarkach.
Składamy serdeczne podziękowania sponsorom i osobom które zaangażowały się w organizację pikniku: Burmistrzowi Miasta i Gminy w Żarkach, Międzypowiatowemu Bankowi  Spółdzielczemu w Myszkowie, Rodzicom przedszkolaków, Klubowi Sportowemu   „LKS Zieloni Żarki”, Marioli Pasikowskiej i jej uczennicom.

 

 

13

CZE

2017

2039

razy

czytano