Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Piknik, nie tylko przedszkolaków.

Piknik, nie tylko przedszkolaków.

Olimpiadą sportową dla dzieci prowadzoną przez Mariolę Pasikowską oraz uczennice klasy sportowej Szkoły Podstawowej im. Władysława Szafera i meczem piłkarskim Ojcowie contra synowie o puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Żarkach Klemensa Podlejskiego na stadionie sportowym przy lasku fabrycznym, rozpoczął się 4.06.2017 r. piknik rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Drużyny do meczu  przygotowywały nauczycielki z przedszkola Katarzyna Niepiekło i Marlena Pompa. Dzięki wspaniałej formie najmłodszych i dopingowi kibiców mecz zakończył się wygraną  synów. Ostateczny wynik 6:3. W imieniu Burmistrza medale, dyplomy i puchar, sportowcom wręczyła Przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Nowak.

Potem na scenie dzielnie prezentowało się prawie całe przedszkole. Nauczycielki, konferansjerki imprezy Agnieszka Kowacka, Żaneta Okraska wraz z profesjonalnym animatorem Pawłem zachęcały dzieci i ich rodziców do czynnego uczestnictwa w pikniku.  Następnie swój talent widzom ujawniły przedszkolaki z każdej grupy wiekowej i oddziału zerówkowego. Mogliśmy podziwiać wielkie umiejętności artystyczne laureatów   Konkursu Piosenki Współczesnej  dla przedszkolaków pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego. Laureaci konkursu tanecznego „Mini Dance Schow” w którym nasze przedszkolaki z koła tanecznego prowadzonego przez Katarzynę Nowak zdobyły w Domu Kultury w Poraju III  miejsce, finalistę konkursu powiatowego „ Nasz Talent”,  konkursu recytatorskiego i piosenki  patriotycznej. Imprezę zakończyło losowanie nagród - nagrodą główną był tablet, keyboard, basen rodzinny, karnet do SPA, talony do zakładu fryzjerskiego, zestawy kosmetyków.  Uroczystość w lasku fabrycznym zgromadziła dużą widownię, zamówione słoneczko niestety zrobiło nam psikusa, na szczęście tylko na zakończenie.

Organizatorami tej uroczystości byli:  Przedszkole Publiczne w Żarkach i Dom Kultury w Żarkach.
Składamy serdeczne podziękowania sponsorom i osobom które zaangażowały się w organizację pikniku: Burmistrzowi Miasta i Gminy w Żarkach, Międzypowiatowemu Bankowi  Spółdzielczemu w Myszkowie, Rodzicom przedszkolaków, Klubowi Sportowemu   „LKS Zieloni Żarki”, Marioli Pasikowskiej i jej uczennicom.

 

 

13

CZE

2017

2110

razy

czytano