Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Rozmaitości 13 do 14 sierpnia

Rozmaitości 13 do 14 sierpnia

Gmina Żarki uzyskała dofinasowanie w ramach porozumienia z Województwem  Śląskim na imprezy promujące Szlak Orlich Gniazd. I tak w dniach 13 do 14 sierpnia zaplanowano wydarzenie kulturalne pod nazwą Dzień i Noc Rozmaitości w Żarkach.

W dniu 13 sierpnia (niedziela) bezpłatne warsztaty, pokazy, możliwość odwiedzenia wszystkich produktów turystycznych łącznie z podróżami gazikami. Wymagane wcześniejsze zapisy. Szczegóły wkrótce.
W dniu 14 sierpnia od godz. 19.00 impreza plenerowa przy zabytkowym zespole stodół, start godz. 19.00: w programie pokazy iluzji, mimów i szczudlarzy, występ cygańskiego zespołu Romano, występ Kabaretu Rewers znanego z Polsatu i Latającego Klubu Dwójki, a także kapeli Rootzmans znanej z Must Be The Music. Wokół sceny:  Zakątek tradycji rycerskich, Interaktywne warsztaty dla rodzin z dziećmi, Fotobudka, a ponadto Multimedialne stodoły: gry komputerowe, technika mapowania, interaktywne instalacje, a także przentacje filmowe: Filmy o Jurze i Żarkach i podświetlona bajecznie uliczka między stodołami.

Szczegóły programu 13 sierpnia: http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/4151

Szczegóły programu 14 sierpnia: http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/4152


Druga impreza z dofinasowaniem to  Bike Atelier MTB Maraton.
Trzeci rok z rzędu miłośnicy terenowej rywalizacji będą mogli wystartować w zawodach rowerowych Bike Atelier MTB Maraton. W sezonie 2017 odbywa się rekordowa liczba wyścigów - aż 8 edycji. Jedna z nich zostanie rozegrana 10 września w trzech jurajskich gminach – Żarkach, Niegowie i Janowie.  Trwa rejestracja. Strat i meta w Żarkach Leśniowie. Zapisy na 10 września ruszyły za pośrednictwem strony bikeateliermaraton.pl.

 

28

LIP

2017

1445

razy

czytano