Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Fotwoltaika montaż od września.

Fotwoltaika montaż od września.

Od września br. będą montowane instalacje fotowoltaiczne na terenie prywatnych posesji. Montaż potrwa do czerwca 2018 r. Umowa na realizację zadania jest już podpisana przez burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego z firmą FlexiPower Group Sp. z o.o., Sp. K., Wola Zaradzyńska.
- W momencie podpisania umowy na solary nie mogłem podpisać umowy na drugą część przetargu w zakresie  fotowoltaika – wyjaśnia burmistrz Klemens Podlejski.

W wyniku przetargu wybrano FlexiPower Group Sp. z o.o., Sp. K., Wola Zaradzyńska. Natomiast w dniu 03.07.2017r. do Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach zostało przesłane odwołanie przez firmę Vertigo Green Energy Sp. z o.o., będącego liderem konsorcjum: 1.Vertigo Green Energy Sp. z o.o.,  oraz 2.  SOLGEN Sp. z o.o., które wniesione zostało do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych. Odwołanie firmy zostało wycofane na krótko przed datą rozprawy w Urzędzie Zamówień Publicznych. Na tą część przetargu umowa została podpisana w dniu 27 lipca.  Instalacje fotowoltaiczne montowane będą od września br. do czerwca 2018.

Mieszkańcy, którzy biorą udział w projekcie będą sukcesywnie informowani telefonicznie o terminach, w których ww. firma będzie rozpoczynać prace związane z montażem instalacji na terenie ich posesji.

Zadanie jest realizowane przez Urząd Miasta w Żarkach z dofinansowaniem z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

 

01

SIE

2017

1639

razy

czytano