środa, 22 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Emil, Roma
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Turniej dla Fabianka.

Strona główna » Aktualności » Turniej dla Fabianka.

wielkość tekstu:A | A | A

Do charytatywnego turnieju dla Fabianka zgłosiły się 23 pary z całego województwa śląskiego ale i spoza niego. Turniej (15.08.) odbywał się systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych meczy
Po zaciekłych rozgrywkach w ćwierćfinale znalazły się pary:
Jakub Kaliś/Mierzejewski Piotr (Sosonowiec/Olkusz) -Michał Faryna/Tomasz Gorgoń (Zawiercie) 14:21
Michal Uracz/Mateusz Grabka (Sosnowiec/Bedzin)- Hubert Stręk/Piotr Pieniążek (Kraków) 14:21
Błażej Miłoch/Mateusz Nowak (Myszków)-Michal Uracz/Mateusz Grabka (Sosnowiec/Bedzin) 21:15
Jakub Kaliś/Mierzejewski Piotr (Sosonowiec/Olkusz)/Radosław Dorobisz i Mariusz Żoń (Żarki) 21:23

Pary półfinałowe :
Michał Faryna /Tomasz Gorgoń-Błażej Miłoch /Mateusz Nowak 21:18
Hubert Stręk /Piotr Pieniążek-Radosław Dorobisz/Mariusz Żoń 21:10

Mecz o 1 miejsce
Michał Faryna/Tomasz Gorgoń - Hubert Stręk/Piotr Pieniążek 21:17
Mecz o 3 miejsce
Radosław Dorobisz/Mariusz Żoń-Błażej Miłoch/Mateusz Nowak 21:11

Nagrodziliśmy również dwie najlepsze pary z Żarek, byli to Radosław Dorobisz i Mariusz Żoń oraz Rafał Skorek i Tomasz Kowacki,a także jedyną parę mieszaną która przyjechała do nas prosto z wakacji ze Szczecina by walczyć w męskim turnieju Natalia Tomaszewska i Robert Chojecki (Turza Śląska).

W trakcie turnieju była możliwość zakupu cegiełki i otrzymania nagród, fitness poprowadził Bartosz Przybyłek, sprzedawaliśmy ciasta upieczone przez SAS-czyli Strona Aktywnego Seniora Żarki ,a dla dzieci przygotowaliśmy tor przeszkód. To wszystko a także dowolne wpłaty i wpisowe od zawodników pozwoliły nam uzbierać 2607,10 zł na dalsze leczenie Fabianka .

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy pomogli w osiągnięciu tego sukcesu : zawodnikom którzy przyjechali do nas, osobom które spędzały czas na basenie w Żarkach i dołączyły do naszej wspólnej zbiórki, burmistrzowi MiG Żarki Klemensowi Podlejskiemu za patronat honorowy nad imprezą -zakup pucharów i posiłków dla zawodników, MDK Żarki za oprawę muzyczną i dźwiękową turnieju, Aktywnym Seniorom z Żarek za pyszne ciasta SAS-czyli Strona Aktywnego Seniora Żarki, Bartoszowi Przybyłkowi za trening fitness Bartosz Przybyłek trener personalny & fitness, Klaudii Pompie za torty dla pierwszych 3 zwycięskich par Moja Poezja Smaku, Małgosi Czapskiej za pomoc przy loterii a także nieocenionym członkom grupy Biegaj z Żarkami którzy cały turniej czuwali nad imprezą Tadeusz Niewiem oraz niezawodnemu fotografowi Małgorzata Bręczewska - dziękujemy Angelika i Paweł.

(tekst: Angelika Żoń-Biedroń‎, fot. Małgorzata Bręczewska)

 

czytano: 558 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-08-22 18:38:20

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 16