poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Emilia, Julinan
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

PROFIL na FB. Oświadczenie

Strona główna » Aktualności » PROFIL na FB. Oświadczenie

wielkość tekstu:A | A | A

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE PROFILU O NAZWIE GMINA ŻARKI umieszczonego na portalu Facebook.
 
W ostatnim czasie na portalu Facebook powstał profil o nazwie Gmina Żarki. Oświadczamy, że profil ten nie został utworzony przez organy Gminy Żarki i tym samym nie stanowi oficjalnego profilu Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach. Organy Gminy nie odpowiadają zatem za treści tam zamieszczane. Oficjalny profil Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/umigzarki/.
Urząd Miasta i Gminy w Żarkach prowadzi również stronę internetową pod adresem www.umigzarki.pl oraz Biuletyn Informacji Publicznej http://www.zarki.bip.jur.pl/
Prosimy o zapraszanie mieszkańców do korzystania z oficjalnego źródła informacji, gdzie informacje są aktualizowane na bieżąco. Od lat dbamy o podawane najświeższych informacji związanych z życiem miasta, gminy, a także działalnością Burmistrza i Rady Miejskiej. Dziękujemy za upowszechnianie informacji o oficjalnym portalu https://www.facebook.com/umigzarki/.

czytano: 724 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-09-18 14:35:30

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9