piątek, 24 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Głosujcie na bibliotekę. Do wygrania książki.

Strona główna » Aktualności » Głosujcie na bibliotekę. Do wygrania książki.

wielkość tekstu:A | A | A

Kochani Czytelnicy! Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Żarkach bierze udział w akcji „Kinder mleczna kanapka – Przerwa na wspólne czytanie” W związku z tym prosimy o waszą pomoc i oddawanie głosów!

Dzięki waszym głosom mamy szansę wygrać zestaw 250 książek dla dzieci oraz wygodne pufy do wspólnego czytania. Głosować będzie można w dniach 2-31 października 2017 r. Jedna osoba będzie mogła oddać Codziennie 1 Głos !

Szukajcie nas na www.wspolneczytanie.pl wśród innych Bibliotek i głosujcie na nas, aby nas wesprzeć!
W głosowaniu mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie

 

 

czytano: 625 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-09-28 15:41:09

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9