Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Certyfikat dla Kampusu Eureka

Certyfikat dla Kampusu Eureka

Kampus Eureka otrzymał Certyfikat za najlepszy produkt turystyczny. Przyznał go zarząd Częstochowskiej Organizacji Turystycznej w ramach XIII edycję konkursu. Zgłoszenia dokonał burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Kampus Eureka to obiekt turystyczny, który działa na terenie Żarek od 2017r. Pod tą nazwą działa sala Einsteina oraz sala da Vinci. Pod tym samym dachem znajduje się Wioska Żywej Historii.  Oferta jest przeznaczona dla turystów indywidualnych i grupowych, ze szczególnym uwzględnieniem grup szkolnych.  To miejsce z wieloma przestrzeniami, wystawami, salami oraz przestrzenią do zabaw na powietrzu. Jest to kolejny produkt turystyczny, który przyjmuje turystów, wycieczki szkolne, rodziny z dziećmi, seniorów.

- Kampus Eureka to przede wszystkim miejsce zabaw nauką: fizyką, chemią, biologią, historią. Uczestnicy warsztatów eksperymentują, odtwarzają doświadczenia wielkich naukowców, śledzą dokonania wynalazców, bawią się z użyciem najnowszych technologii – informuje Dagmara Muszyńska, właścicielka Kampusu Eureka.

Certyfikat zostały przyznane przez Częstochowską Organizację Turystycznę w następujących kategoriach: produkt turystyczny, potrawa regionalna i pamiątka turystyczna, a także wyróżnienia "Za zasługi dla rozwoju turystyki regionu częstochowskiego". Rozdanie wyróżnień miało miejsce w miniony piątek (6.10.) w częstochowskim muzeum. Kampus Eureka reprezentowali Magdalena Kołodziejczak i Dominik  Bubel, a wnioskodawcę Gminę Żarki Katarzyna Kulińska-Pluta.

na fot. Od lewej prezes Częstochowskiej Organizacji Turystycznej Stefan Nowak, z gminy Żarki Katarzyna Kulinska-Pluta, przewodniczący RM w Częstochowie Zdzisław Wolski, z Kampusu: Magdalena Kołodziejczak i Dominik Bubel, prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.
 

09

PAŹ

2017

1139

razy

czytano