Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Mikołajkowo, Turystycznie i Świątecznie - Gmina Żarki.

Mikołajkowo, Turystycznie i Świątecznie - Gmina Żarki.

Gdzie można spotkać św. Mikołaja? Gdzie będą warsztaty robienia pierniczków, a gdzie można zrobić pierogi? Skąd bierze się mąka na te pierogi? Na te wszystkie pytania odpowiemy tym, którzy przed Świętami Bożego Narodzenia odwiedzą Gminę Żarki. Etnojura przygotowała specjalny pakiet warsztatów wyjazdowych i wspólnie z nimi można wykonać przepiękne ozdoby świąteczne.

I tak 3 grudnia w Przystani Leśniów na wszystkich czekają warsztaty robienia pierniczków w towarzystwie św. Mikołaja. Szczegóły na załączonym plakacie.

Natomiast 9 grudnia zapowiada się słodka sobota i  mikołajkowe atrakcje w Manufakturze Słodyczy Hokus Pokuss z warsztatami świątecznymi oraz w Przystani Leśniów z Mikołajem, Elfem i kolorowymi pierniczkami. Szczegóły na załączonym plakacie.
- Otwieramy kalendarz rezerwacji WARSZTATÓW WYJAZDOWYCH - Świąteczne ekoozdoby – zachęcają pracownicy Etnojury. - Wszystkie propozycje na stronie http://etnojura.pl/swiateczne-eko-ozdoby/. Dla stałych klientów oczywiście rabat.

Bardzo interesujaca zapowiadają się również warsztaty kulinarne, plastyczne w Zagodzie Maciejówka. Tutaj można ulepić pierożki i uszka wigilijne z kapustą i grzybami. Oferta łączona z Hokus Pokuss i Starym Młynem w Żarkach. Szczegóły na załączonym plakacie.

Specjalne zaproszenie w okresie przedświątecznym kieruje do wszystkich Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach i Urząd Miasta i Gminy Żarki. W dniu 9 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 odbędzie się uroczyste rozświetlenie  choinki, która stanie przy budynku MGOK w Żarkach.
W programie: spotkanie ze Świętym Mikołajem, muzyka i słodycze, mile widziane świąteczne przebrania. Następnie o 17.10  zapraszamy wszystkich na przedstawienie mikołajkowe pt. „Spotkanie zimowe” w wykonaniu aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych z Trzebini.
Dodatkową atrakcją, po przedstawieniu będzie występ Zumba Kids z Positive Energy.
Po przedstawieniu możliwość wręczenia indywidualnych prezentów przez Świętego  Mikołaja. Zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków. Wstęp wolny.

 

30

LIS

2017

1342

razy

czytano