Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Rabaty na Szlaku Zabytków Techniki.

Rabaty na Szlaku Zabytków Techniki.

 Rusza kolejna edycja programu rabatowego Szlaku Zabytków Techniki Od początku grudnia tego roku mamy kolejny argument, aby poznawać przemysłową historię województwa śląskiego i podróżować najlepszym szlakiem turystyki industrialnej w Polsce. Stary Młyn dołączył do akcji.

- Po raz trzeci rusza program rabatowy Szlaku Zabytków Techniki. W tej edycji oprócz Gwiazd Techniki w akcji zniżkowej wezmą udział dwa dodatkowe obiekty – Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu oraz Muzeum Dawnych Rzemiosł – Stary Młyn w Żarkach. Kto odwiedzi jeden z obiektów objętych programem rabatowym, ten może otrzymać 20% zniżki przy zakupie biletu w kolejnym z nich. To znakomita okazja, aby odkryć wyjątkowe dziedzictwo będące powodem naszej dumy – informuje dr arch. inż. Henryk Mercik, członek zarządu Województwa Śląskiego.
Kopalnia GUIDO i Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu, Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach, Muzeum Browaru Żywiec oraz Muzeum Starych Rzemiosł – Stary Młyn w Żarkach te obiekty Szlaku zwiedzimy do końca kwietnia 2018 r. po okazyjnej cenie.

Program rabatowy jest skierowany do wszystkich osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Aby skorzystać z rabatu należy zostawić sobie dowód zakupu (paragon lub fakturę) albo datowany bilet wstępu w obiekcie biorącym udział w programie.

Przykładowo dzięki tej promocji grupa pięciu znajomych chcących w weekend odbyć Podziemną podróż w czasie w Sztolni Królowa Luiza może zaoszczędzić 49 zł, czyli jedna osoba wchodzi za darmo! Czteroosobowa rodzina wybierająca się na wycieczkę do Muzeum Starych Rzemiosł – Stary Młyn w Żarkach wyda ok. 30 zł mniej z domowego budżetu. Tyle samo zostanie w portfelu paczki znajomych, którzy w piątkę przyjadą do Muzeum Browaru Żywiec. Na ekstra degustację zaoszczędzą też zwiedzający Muzeum Tyskich Browarów Książęcych. Trzeba pamiętać, że w przypadku obu browarów program dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich.
Odwiedzając obiekty, które biorą udział w akcji zniżkowej, możemy mieć pewność, że oferują one najwyższą jakość i różnorodność usług, przy jednoczesnej unikatowej wartości merytorycznej. Można w nich poznać, dotknąć, a nawet posmakować przemysłowej historii regionu. To miejsca, które po prostu trzeba odwiedzić.
Akcja potrwa do 30 kwietnia 2018 roku. Poniżej: Regulamin programu rabatowego.

Info: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

07

GRU

2017

1509

razy

czytano