Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Konkurs Czytelniczy. Zgłoszenia do 23 marca.

Konkurs Czytelniczy. Zgłoszenia do 23 marca.

Po raz szesnasty zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie czytelniczym Kto czyta, nie błądzi. Tym razem lektury to biografie wielkich Polaków, których działalność przyczyniła się do odzyskania przez Polskę niepodległości. 

- Główny cel to propagowanie czytelnictwa, ale co roku proponujemy inny zakres lektur – wyjaśnia Tadeusz Pakuła, dyrektor Szkoły Podstawowej w Żarkach, główny organizator konkursu. - Imponujący jest poczet przywódców politycznych, generałów i żołnierzy, pisarzy i poetów, artystów, pedagogów, społeczników i edukatorów, którym zawdzięczamy trwałość tożsamości kulturowej oraz odzyskanie niepodległości w 1918 r.
XVI Regionalny Konkurs Czytelniczy organizowany pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego. Konkurs pod tytułem: „Od zawsze duch wolności w sercach Polaków gościł”
Konkurs odbędzie się w Światowym Dniu Książki 23 kwietnia 2018 o godz.10.00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach.

Zgłoszenia są przyjmowane do 23.03.2018 r.


Wydarzenie w ramach roku jubileuszowego przypominającego o 100-leciu odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918r. pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego.

Regulamin poniżej

05

STY

2018

1986

razy

czytano