Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Jubilaci z orderami

Jubilaci z orderami

Dwudziestu czterem parom z terenu Gminy Żarki został przyznany Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość odbyła się w budynku Domu Kultury w Żarkach.
- Jesteście Państwo dla swoich rodzin i nie tylko dla rodzin – wzorem. Spędziliście ze sobą 50 lat w szczęściu i radości, ale pewnie też rozwiązując problemy i zderzając się z troskami codziennego dnia – powiedział burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.
- Dzisiaj nawet mały konflikt między małżonkami prowadzi do rozpadu związku. Wasze małżeństwa przetrwały próbę czasu – Joanna Jarosz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Żarkach.
- Składamy gratulacje i życzymy jeszcze wielu wspólnych lat razem. Życzymy spełnienia marzeń, bo zawsze jest na nie pora  – życzyła Stanisława Nowak, przewodnicząca Rady Miejskiej w Żarkach w imieniu własnym i radnych. W spotkani uczestniczyli radni: Aneta Bernacka,  Wioletta Król, Alek Zieliński, Andrzej Jakóbczak, Paweł Labocha.
Prezydent RP Andrzej Duda wyróżnił medalami następujące pary: Emilię i Lucjana Kołaczów, Stanisławę i Tadeusza Ptasińskich , Mariannę i Józefa  Hocasiów, Danutę i Romana Chmielewskich , Teresę i Adolfa Pyka-Siecińskich , Teresę i Zygmunta Cesarzów, Janinę i Wiesława Chodaków, Elżbietę i Jana Chudych, Annę i Mariana Piątkowskich, Zofię i Stanisława Szpaków, Janinę i Stanisława Bublów, Joannę i Henryka Psyków, Zofię i Józefa Sołtysiaków, Janinę i Jana Bułów, Natalię i Antoniego Romanczyków, Wandę i Tadeusza Misztów, Marię i Stanisława Kowalów, Barbarę i Krzysztofa Leszków, Annę i Ryszarda Skorków, Genowefę i Feliksa Muchów, Barbarę i Janusza Lojtków, Krystynę i Mieczysława Skurków, Krystynę i Adama Skorków, Marię i Stanisława Kotów.

 

10

STY

2018

1681

razy

czytano