Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

16 722,83 zł dla Wielkiej Orkiestry.

16 722,83 zł dla Wielkiej Orkiestry.

W dniu 14 stycznia 2018 r. w Żarkach graliśmy dla WOŚP w Żarkach w ramach 26  finału. W Sztabie w Żarkach kwestowało 44 wolontariuszy, ale zaangażowanych w organizację Finału było dużo więcej osób w różnym wieku. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Jako pierwsi zatańczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Jaworzniku. Po ich występie na scenie zaprezentował się Teatr Odjazd z Żarek w etiudzie „W pogoni za Elfami”. Kolejnym punktem programu były prezentacje taneczne Koła Tanecznego i wszystkich grup z Przedszkola w Żarkach. Potem, również tanecznie zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie.

Następnie, zebrani na Finale, mogli podziwiać wokalne i taneczne występy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Przybynowie.  Po nich, na scenie zaprezentowali się podopieczni Nauki Gry na Instrumentach z Domu Kultury w Żarkach, których przygotował instruktor – Dariusz Kurzak. Kolejnym punktem programu był pokaz wokalny i taneczny Ogniska Baletowego w Żarkach.  Potem na scenie zagrali i zaśpiewali uczniowie z  zespołu Iskra ze Szkoły Podstawowej w Żarkach. Następnie przyszedł czas na występy taneczne uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żarkach i podopiecznych Zumba Kids z Positive Energy.
I to nie był koniec pokazów tanecznych, na scenie bowiem zagościli tancerze HTF Kids z Domu Kultury w Żarkach i goście zaproszeni – HTF Crew. Kolejnym punktem programu były prezentacje wokalne podopiecznych Studia Piosenki Marleny Labochy z Domu Kultury w Żarkach. Po nich zagrali, zaśpiewali i zatańczyli uczniowie Gimnazjum w Żarkach. Po prezentacjach naszych wspaniałych, młodych artystów przyszedł czas na tradycyjne rockowe granie w wykonaniu Zespołu STIP z Kielc. Przed ostatnim punktem programu wystrzelone zostało Światełko do Nieba.  Po pokazie sztucznych ogni, zagrał nasz żarecki zespół – Jura Brass Band.

Atrakcjami dodatkowymi w trakcie Finału były: loteria fantowa, licytacje gadżetów WOŚP, ciasta i napoje, kalendarze LKS Zieloni Żarki i  warsztaty florystyczne przygotowane przez Kwiaciarnię Floresy - Agnieszka Noskowicz.

Sponsorzy i partnerzy 26 Finału WOŚP w Żarkach:
Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski
Gmina Żarki,
MBS Myszków,
MGOK w Żarkach,
Szkoła Podstawowa w Żarkach,
Szkoła Podstawowa w Zawadzie,
Szkoła Podstawowa w Jaworzniku
Szkoła Podstawowa w Przybynowie,
Przedszkole Publiczne w Żarkach
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach,
OSP w Żarkach,
Positive Energy
P.P.H.U. Elgar Janusz Garncarz
Sunrise Event Team Piotr Jeziorek
Gościniec Jurajski
Kaczka Studio
Kwiaciarnia Floresy Agnieszka Noskowicz
Jerzy Dudała
LKS Zieloni Żarki


Ofiarodawcy na loterię:
Sklep Niezapominajka przy ul. Strażackiej w Żarkach – Maja Rał
Pizzeria Fantazja
Przystań Leśniów
Kwiaciarnia Dominik przy ul. Myszkowskiej
Zakład Lilia
Manufaktura Słodyczy Hokuss Pokus
Pokoje Gościnne Jurajskie Noclegi w Żarkach Klaudia Kot
Positive Energy – Mariola i Marcin Pasikowscy
Janusz Garncarz
Przedsiębiorstwo Elgar Janusz Garncarz
Studio Fryzjerskie Sylwia Szwej przy ul. Myszkowskiej
Sklep 1001 Drobiazgów na Starym Rynku w Żarkach
Salon Fryzjerski Nowa Ty Joanna Nowakowska


Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie 26 Finału WOŚP w Żarkach.  Do każdego z Was wysyłamy wielkie, uśmiechnięte serce z 26 Finału.

Szczególnie gorąco dziękujemy wolontariuszom, którzy zbierali pieniążki do puszek. Dziękujemy również wszystkim występującym na scenie w trakcie koncertu (i osobom przygotowującym młodych artystów) – byliście wspaniali. Kolejne podziękowania kierujemy do osób obsługujących loterię, ciasta i napoje, warsztaty florystyczne, sprzedaż kalendarzy LKS Zieloni Żarki.  
Dziękujemy osobom liczącym pieniądze w dniu Finału  - Lidia Szczepankiewicz, Elżbieta Gzieło, Beata Radosz, Urszula Kubis, Paulina Stępień, Marcela Kozłowska, Dorota Brzezińska.
I dziękujemy naszym partnerom, szkołom i sponsorom.
Bez Was nie udałoby się zorganizować tegorocznego Finału na tak wysokim poziomie!!!
Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Żarkach, Straży Miejskiej w Żarkach i Komendzie Policji w Myszkowie za opiekę nad wolontariuszami.
Gorąco dziękujemy też Burmistrzowi Miasta i Gminy Żarki za patronat, pomoc organizacyjną i finansową i najważniejsze - za przychylność i dobre słowo.
Dziękujemy też wszystkim osobom, które wrzucały pieniążki do puszek. Dzięki Wam zebraliśmy 16 772,83 zł. - Janusz Garncarz  Szef Sztabu 26 Finału WOŚP w Żarkach.     

 

 

17

STY

2018

2276

razy

czytano