Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Tango Del Amor 18.02.

Tango Del Amor 18.02.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach i Teatr Vis a Vis zapraszają na Koncert Walentynkowy „Tango Del Amor, czyli Noc w Buenos Aires” – spektakl tańca argentyńskiego w dniu 18.02.2018 r. o godz. 17.00 w Domu Kultury w Żarkach. Wstęp wolny. Serdecznie Zapraszamy !!!

Spektakl muzyczny, w którym szlagiery polskiej piosenki przenikają się z polskimi i argentyńskimi tangami okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Zapraszamy zatem do wytwornego salonu, w którym znane i popularne piosenki między innymi z repertuaru Mieczysława Fogga czy Hanki Bielickiej - przeplatają się z tangiem - z reguły poważnym, choć czasami nieco figlarnym…

Zapraszamy w podróż przez polskie i argentyńskie tanga lat 1929 – 1939 – tworzone, słuchane i tańczone w wyjątkowym, lirycznym stylu pełnym szyku i elegancji. W spektaklu usłyszycie Państwo największe szlagiery, jak „Libertango”, „Yo Soy Maria”, czy „Ballada o Mańce” oraz „Tango Kat” znane z legendarnego Kabaretu Starszych Panów. Zobaczycie również pełne pasji i namiętności najpopularniejsze tanga argentyńskie: „La Cumprasita” czy „Bahia Blanca” oraz polskie: „To ostatnia niedziela” czy „Tango Milonga”. Nie zabraknie także kilku innych tang przywołujących niezwykły klimat zarówno nocnego Buenos Aires, jak i ekskluzywnych lokali oraz eleganckich salonów przedwojennej Warszawy.

 

22

STY

2018

1150

razy

czytano