poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Emilia, Julinan
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Nagrody za zimową krainę

Strona główna » Aktualności » Nagrody za zimową krainę

wielkość tekstu:A | A | A

W dniu 16.01.2018r. odbył się zorganizowany przez nauczycielki Publicznego Przedszkola w Żarkach z oddziałem w Kotowicach Panią Karolinę Srokę i Darie Ptaszek kreatywny konkurs plastyczny pt.  „ Zimowa kraina”. Do udziału w nim zaprosiliśmy dzieci w wieku 4-, 5-, 6 lat. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

W konkursie wzięło udział 12 dzieci z tego troje czterolatków,  czworo pięciolatków, pięcioro sześciolatków. Prace wykonane były w formacie A4 z możliwością wykorzystania różnych materiałów plastycznych.

Laureatami konkursu zostali:
KATEGORA WIEKOWA: 4- LATKI

I miejsce: Stanisław Misina

II miejsce: Lena Farnicka

III miejsc: Julia Pawlik

KATEGORIA WIEKOWA: 5,6- LATKI

I miejsce: Kuba Ingram

II miejsce: Natalia Skorupa

III miejsce: Hanna Pasikowska

WYRÓŻNIENIE OTRZYMALI:

- Kacper Klamek,

- Aleksandra Morawiec

czytano: 554 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-01-31 15:49:28

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 10