Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Kolorowy zlot.

W sobotę 3 lutego miłośnicy nordic walking z całego kraju spotkali się na 4. Międzygrupowym Zlocie Nordic Walking. Formuła Nordic Walking połączonego z zabawami, Zumbą i prawdziwą integracją w bardzo gościnnym agrogospodarstwie „Pod Skałką” w Przybynowie to główny cel spotkania. Inicjatorką i organizatorką Zlotu jest Mariola Pasikowska z Positive Energy, utytułowana zawodniczka, która ma na swoim koncie m.in. tytuły mistrzyni Polski, Europy i puchar kontynentu oraz Puchar Polski w minionym sezonie. Impreza odbywała się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Pdolejskiego.

Imprezę wystartowała w Żarkach Letnisku, a meta znajdowała się w Agro Pod Skałką w Przybynowie.  W zlocie wzięły udział 23 grupy z całej Polski: Positive Energy, Kijomaniacy Myszków,  Viking NT Częstochowa,  Clleo Zawiercie, UKS Siedleszczany, Forma na piatkę Pabianice, Epoka Nordica Łódź, AndresPOLaktywnie, Forever Young, Strzelce Opolskie, Wilki Ożarów Mazowiecki, Bobry Dobieszowice, Łazanki, Chodze z kijami, Czeladź biega, NW Człapski Team, Jura'PL Zawiercie, Jest Lepiej-Częstochowa, King&Quenn Częstochowa, Stadion Śląski, Silesia NT, Chodzik 56, Face Nordic Team.
- Wśród uczestników było wielu instruktorów i trenerów nordic walking, którzy czuwali nad prawidłową techniką marszu. Do przepięknej i malowniczej  jurajskiej trasy dodaliśmy świetną zabawę i nutkę karnawałowego szaleństwa Na mecie czekał ciepły posiłek a po nim konkursy, zabawy i tańce. Wręczono medale uczestnictwa i pamiątkowe dyplomy uczestnictwa – mówi Mariolia Pasikowska. - Szczególnie pragnę wyróżnić grupę „Forma na piątkę” z Pabianic pod przewodnictwem Mirka Frankiewicza, która w 50 osobowym składzie  bawiła się w strojach czarownic i czarodziejów.
 

14

LUT

2018

8545

razy

czytano