piątek, 24 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Szkło w nowoczesnej architekturze.

Strona główna » Aktualności » Szkło w nowoczesnej architekturze.

wielkość tekstu:A | A | A

Nowa firma o takim właśnie profilu uruchomiła działalność w Żarkach. Szeroki zakres usług, olbrzymi wybór szklanych rozwiązań, kolorystyka i atrakcyjne rozwiązania, a także doradztwo ze strony właścicieli składają się na mocne strony nowej działalności.

Zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje: panele szklane na wymiar do kuchni i łazienek, balustrady szklane wewnętrzne oraz zewnętrzne, szklane ogrodzenia nowoczesne, kabiny prysznicowe, grafiki oraz zdjęcia na szkle, zabudowę szklaną i lustra na wymiar

- Wykonujemy również ścianki działowe, drzwi, parapety. Oczywiście wszystko ze szkła, bo to jest podstawowy materiał, z którego tworzymy – informują właściciele Magdalena i Łukasz Bresler. – Warto również zapytać u nas o szkło lakierowane typu lacobel, którego wielkim atutem jest szeroka paleta barw. W zakresie naszych usług są również szkło: ornamentowe, budowlane typu Float od 2mm do 19mm, laminowane, hartowane, ale i żaroodporne do kominków.
Bardzo atrakcyjnie wyglądają również przeszklenia schodów, blaty na stoły, półki szklane, nietypowe szyby do drzwi.

- Zajmujemy się również piaskowaniem i grawerowaniem szkła na życzenie klienta, a także kompleksowymi usługami w zakresie obróbki szkła w tym: szlifowaniem, fazowaniem, laminowaniem, lakierowaniem. Robimy otwory, wycięcia, różne kształty ze szkła i luster – mówią właściciele.


Info praktyczne:
Magdalena i Łukasz Bresler
Żarki, ul. Kąkoli 5
tel. 504 74 43 55 , 511 64 44 30
flotalszklo@gmail.com
http://flotal.pl
https://www.facebook.com/szkloflotal/

 

czytano: 740 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-02-26 15:21:55

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6