Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Szkło w nowoczesnej architekturze.

Szkło w nowoczesnej architekturze.

Nowa firma o takim właśnie profilu uruchomiła działalność w Żarkach. Szeroki zakres usług, olbrzymi wybór szklanych rozwiązań, kolorystyka i atrakcyjne rozwiązania, a także doradztwo ze strony właścicieli składają się na mocne strony nowej działalności.

Zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje: panele szklane na wymiar do kuchni i łazienek, balustrady szklane wewnętrzne oraz zewnętrzne, szklane ogrodzenia nowoczesne, kabiny prysznicowe, grafiki oraz zdjęcia na szkle, zabudowę szklaną i lustra na wymiar

- Wykonujemy również ścianki działowe, drzwi, parapety. Oczywiście wszystko ze szkła, bo to jest podstawowy materiał, z którego tworzymy – informują właściciele Magdalena i Łukasz Bresler. – Warto również zapytać u nas o szkło lakierowane typu lacobel, którego wielkim atutem jest szeroka paleta barw. W zakresie naszych usług są również szkło: ornamentowe, budowlane typu Float od 2mm do 19mm, laminowane, hartowane, ale i żaroodporne do kominków.
Bardzo atrakcyjnie wyglądają również przeszklenia schodów, blaty na stoły, półki szklane, nietypowe szyby do drzwi.

- Zajmujemy się również piaskowaniem i grawerowaniem szkła na życzenie klienta, a także kompleksowymi usługami w zakresie obróbki szkła w tym: szlifowaniem, fazowaniem, laminowaniem, lakierowaniem. Robimy otwory, wycięcia, różne kształty ze szkła i luster – mówią właściciele.


Info praktyczne:
Magdalena i Łukasz Bresler
Żarki, ul. Kąkoli 5
tel. 504 74 43 55 , 511 64 44 30
flotalszklo@gmail.com
http://flotal.pl
https://www.facebook.com/szkloflotal/

 

26

LUT

2018

1805

razy

czytano