Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Inwestycje ruszają.

Inwestycje ruszają.

Dzisiaj (14 marca) zostały podpisane dwie umowy. Remont w dawnej szkole w Wysokiej Lelowskiej rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Natomiast prace na tzw. Osiedlu Sportowców ruszą w kwietniu od budowy odwodnienia.

W dniu 14 marca została podpisana umowa na przebudowę dróg w ciągu ulicy K. Deyny, J. Kukuczki, B. Malinowskiego oraz K. Górskiego oraz W. Komara, K. Skolimowskiej, J. Kusocińskiego w Żarkach wraz z odwodnieniem. Umowę podpisali Marcin Sosnecki w imieniu firmy P.H.U.B. MARMADEX  z Myszkowa oraz burmistrz Żarek.
- Koszt zadania wynosi  1 387 220,52 zł. Prace mają trwać do września tego roku – informuje burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Tego samego dnia burmistrz podpisał jeszcze jedną umowę na przebudowę  wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku po dawnej szkole podstawowej na socjalne lokale mieszkalne w miejscowości Wysoka Lelowska. Na dokumencie podpisał się Wojciech Dybiński w imieniu firmy WOJTEX, która została wyłoniona w przetargu. – Koszt tego zadania to 1 179 893,46 zł  – informuje burmistrz Klemens Podlejski. – Zadanie potrwa do 30  listopada. Wykonawca jest zainteresowany, jak najszybszym rozpoczęciem prac.

 

14

MAR

2018

1443

razy

czytano