piątek, 24 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

"Villa Jura" w jurajskiej gminie Żarki.

Strona główna » Aktualności » "Villa Jura" w jurajskiej gminie Żarki.

wielkość tekstu:A | A | A

Wysoki standard wyposażenia, pokoje typu studio z aneksami kuchennymi, łazienkami, balkonami wraz ze strefą Spa – jacuzzi i  sauną - to oferta nowego obiektu noclegowego na terenie jurajskiej Gminy Żarki. Doskonale położenie tuż obok jurajskich ścieżek rowerowych w Przewodziszowicach oraz nieopodal leśniowskiego Sanktuarium i Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie - to atuty "Villa Jura".

"Villa Jura" położona jest w Żarkach (Jura Krakowsko -Częstochowska), bezpośrednio przy rowerowym Szlaku Orlich Gniazd.  ,,Villa Jura” przeznaczona jest zarówno dla kameralnych grup szkoleniowych liczących od 8 do 11 osób, jak i pod indywidualny, rodzinny wynajem.   W "Villa Jura" można zorganizować kursy: jogi, medycyny naturalnej, warsztaty artystyczne, biznesowe oraz pobyty rodzinne.

Z pewnością obiekt jest godny polecenia dla osób ceniących  ciszę, spokój, piękne krajobrazy i kontakt z naturą. W pobliżu funkcjonują małe gospodarstwa rolne - oznacza to, że może nas obudzić szczekanie psa, pianie koguta, śpiew ptaków.

Do dyspozycji Gości w nowym, pięknie położonym budynku są: cztery komfortowe pokoje typu studio z aneksami kuchennymi, łazienkami, balkonami, TV, Wi-fi oraz w ofercie dla grup -  duża wygodna kuchnia główna i sala biesiadno - konferencyjna. Z pewnością zainteresowaniem będzie się cieszyła strefa SPA -  sauna, jacuzzi i sala do ćwiczeń.

Budynek położony na działce o wielkości 4 ha. Na posesji jest wapienny ostaniec, ale największym atutem jest widok na okolicę.  Są również: ogród, miejsce na ognisko oraz parking z przodu domu. Istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów i kijów do Nordic Walking.

Obiekt w ramach pobytów grupowych oferuje pyszną, domową kuchnię opartą na świeżych, lokalnych produktach i wiedzy o zdrowym odżywianiu. Wyż

ywienie - dopasowywane do charakteru grupy i szkolenia.W cenę pobytu indywidualnego wliczone jest obfite śniadanie przygotowywane w oparciu o wysokiej jakości produkty w formie szwedzkiego stołu.
Informacje:
"Villa Jura” Pokoje Gościnne
ul. Leśniowska 143a (II linia zabudowy), 42-310 Żarki
tel. +48 539 924 322
mail: biuro@villajura.com.pl
www.villajura.com.pl

 

czytano: 756 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-03-27 16:07:09

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 5