Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

"Villa Jura" w jurajskiej gminie Żarki.

"Villa Jura" w jurajskiej gminie Żarki.

Wysoki standard wyposażenia, pokoje typu studio z aneksami kuchennymi, łazienkami, balkonami wraz ze strefą Spa – jacuzzi i  sauną - to oferta nowego obiektu noclegowego na terenie jurajskiej Gminy Żarki. Doskonale położenie tuż obok jurajskich ścieżek rowerowych w Przewodziszowicach oraz nieopodal leśniowskiego Sanktuarium i Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie - to atuty "Villa Jura".

"Villa Jura" położona jest w Żarkach (Jura Krakowsko -Częstochowska), bezpośrednio przy rowerowym Szlaku Orlich Gniazd.  ,,Villa Jura” przeznaczona jest zarówno dla kameralnych grup szkoleniowych liczących od 8 do 11 osób, jak i pod indywidualny, rodzinny wynajem.   W "Villa Jura" można zorganizować kursy: jogi, medycyny naturalnej, warsztaty artystyczne, biznesowe oraz pobyty rodzinne.

Z pewnością obiekt jest godny polecenia dla osób ceniących  ciszę, spokój, piękne krajobrazy i kontakt z naturą. W pobliżu funkcjonują małe gospodarstwa rolne - oznacza to, że może nas obudzić szczekanie psa, pianie koguta, śpiew ptaków.

Do dyspozycji Gości w nowym, pięknie położonym budynku są: cztery komfortowe pokoje typu studio z aneksami kuchennymi, łazienkami, balkonami, TV, Wi-fi oraz w ofercie dla grup -  duża wygodna kuchnia główna i sala biesiadno - konferencyjna. Z pewnością zainteresowaniem będzie się cieszyła strefa SPA -  sauna, jacuzzi i sala do ćwiczeń.

Budynek położony na działce o wielkości 4 ha. Na posesji jest wapienny ostaniec, ale największym atutem jest widok na okolicę.  Są również: ogród, miejsce na ognisko oraz parking z przodu domu. Istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów i kijów do Nordic Walking.

Obiekt w ramach pobytów grupowych oferuje pyszną, domową kuchnię opartą na świeżych, lokalnych produktach i wiedzy o zdrowym odżywianiu. Wyż

ywienie - dopasowywane do charakteru grupy i szkolenia.W cenę pobytu indywidualnego wliczone jest obfite śniadanie przygotowywane w oparciu o wysokiej jakości produkty w formie szwedzkiego stołu.
Informacje:
"Villa Jura” Pokoje Gościnne
ul. Leśniowska 143a (II linia zabudowy), 42-310 Żarki
tel. +48 539 924 322
mail: biuro@villajura.com.pl
www.villajura.com.pl

 

27

MAR

2018

1239

razy

czytano