Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Wielkie granie. Zaproszenie.

Wielkie granie. Zaproszenie.

LGD „Bractwo Kuźnic”, Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury’, Stowarzyszenie „Razem na Wyżyny”, partnerzy projektu współpracy pt.: ”Wielkie granie i odkrywanie- Zasoby Obszaru Naszym Atrybutem Rozwoju” - ZONAR zapraszają na Turniej Gry, który odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie, (Plac Wolności 17, 42-244 Mstów).

Turniej Gry jest podsumowaniem projektu współpracy w którym została opracowana autorska gra promująca zasoby obszaru objętego projektem. Gra zawiera 600 pytań tematycznych ujętych w 6 kategoriach, tj.: wiedza obywatelska, turystyka i sport, przyroda, historia, ludzie, kultura i sztuka. Opracowanie gry było możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu lokalnej społeczności. Uczestnicy turnieju będą mieli możliwość weryfikacji gry, zdobycia wiedzy o wyjątkowych ludziach, ciekawych wydarzeniach, tajemniczych historiach, magicznych miejscach i wielu innych nieodgadnionych dotąd ciekawostkach na obszarze 20 gmin objętych projektem współpracy tj. Boronów, Kamienica Polska, Konopiska, Poczesna, Starcza, Janów, Koziegłowy, Lelów, Mstów, Niegowa, Olsztyn, Poraj, Przyrów, Żarki, Mykanów, Miedźno, Kłomnice, Kruszyna, Dąbrowa Zielona, Rędziny. Na potrzeby promocji gry udostępniamy Państwu 600 pytań zawartych w grze i mamy nadzieję, że zachęcimy Państwa nie tylko do uczestnictwa w Turnieju, ale odkrywania na nowo swoich „małych ojczyzn”.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze e-mailowe bądź telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w Turnieju  w terminie do 19.04.2018r. pod poniższym adresem

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”, biuro@jura-ppj.pl bądź w odpowiedzi na niniejszego e-maila,  tel. 34 327 89 43

O zakwalifikowaniu do Turnieju Gry będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zapewniamy doskonały catering, wspaniałą atmosferę. Każdy uczestnik Turnieju otrzyma autorską grę. Uczestnictwo w Turnieju będzie doskonałą okazją spotkania ciekawych ludzi i wspólnej zabawy.

Serdecznie zapraszamy!

PYTANIA TEMATYCZNE DOSTĘPNE POD PONIŻSZYM LINKIEM NA STRONIE WWW.JURA-PPJ.PL

http://www.jura-ppj.pl/aktualnosci/830

17

KWI

2018

839

razy

czytano