piątek, 24 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Komedia Cichosza 22.06. MGOK Żarki

Strona główna » Aktualności » Komedia Cichosza 22.06. MGOK Żarki

wielkość tekstu:A | A | A

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach i Teatr Odjazd zapraszają na komedię „Cichosza”. Premiera 8 czerwca 2018 r. o godz. 19.00 (piątek). Druga odsłona 22 czerwca 2018 r. o godz. 19.00 (piątek) Dom Kultury w Żarkach.

Wejściówki – cegiełki do nabycia w sekretariacie MGOK Żarki

Scenariusz i reżyseria – Joanna Ożóg, Muzyka i światła – Adrian Rał,

Obsada: Joanna Ożóg, Maria Górna, Julia Kuzior, Urszula Mianowska, Irena Horoszko, Iwona Szczypka, Anna Maślankiewicz, Henryk Wodzyński, Roman Hamerla.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

czytano: 631 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-05-16 13:21:34

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9