Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Balet na pokaz.

Uroczyste pokazy końcoworoczne podopiecznych Ogniska Baletowego w Żarkach odbyły się w  Domu Kultury po raz szósty. W tym roku przygotowany został spektakl baletowy "Życie Bo". Podczas pierwszej części na scenie zaprezentowały się utalentowane dzieci z grup młodszych, które uczęszczają na zajęcia ogniska w Żarkach. Zatańczyły one tańce klasyczne, min. rosyjską polkę i trojaka. Młodsze trzy grupy przygotowała Larisa Policińska.

Druga część ''Życie Bo" to autorski projekt baletmistrza Łukasza Zasika. Do muzyki Boba Marleya, podopieczni ze starszych grup ogniska, zatańczyli i opowiedzieli historię o tolerancji i uczucia odtrącenia we współczesnym świecie. Występ bardzo utalentowanych tancerek i tancerzy ogromnie wzruszył licznie zgromadzoną publiczność.

Na scenie świetnie zaprezentowała się również, specjalnie zaproszona i przygotowana przez Łukasza Zasika, Dominika, której gorąco dziękujemy.

Występy naszych zdolnych podopiecznych zawsze nagradzane są gromkimi brawami i owacjami "na stojąco".

Już dzisiaj zapraszamy na zapisy do Ogniska Baletowego w Żarkach wszystkich chętnych w ostatnim tygodniu sierpnia i pierwszym tygodniu września. O terminach poinformujemy na stronach www.umigzarki.pl, www.zarki.naszgok.pl i w lokalnej prasie.

 

25

CZE

2018

8140

razy

czytano