poniedziałek, 20 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Bernardyn, Krystyna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Smakowitości w Leśniowie

Strona główna » Aktualności » Smakowitości w Leśniowie

wielkość tekstu:A | A | A

Co powiecie na bubble wafle, czyli bąbelkowe gofry w kształcie rożka? W środku lody, bita śmietana i różne dodatki. Ten specjał to znak rozpoznawczy nowego punktu gastronomicznego w Żarkach o nazwie Jako Tako,  nieopodal bramy sanktuarium leśniowskiego.

Jako Tako Leśniów znajduję się na ulicy Źródlanej 1 w Żarkach, w sąsiedztwie Przystani Leśniów.  W ofercie: lody gałkowe, napoje, fast food i jedyne w okolicy bubble waffle.

- Bubble wafle to bąbelkowe gofry w kształcie rożka, którym znajduję się gałka lodów, bita śmietana i wybrane dodatki – opowiada Paulina Stępień, współwłaścicielka Jako Tako w Leśniowie – Warto dodać, że  bubble są serwowanie są w trzech smakach: kokosowym o nazwie raffaello, czekoladowym oraz w wersji bardziej fit z owocami.

Istnieje możliwość zamówienia kawy lub herbaty do pysznego deseru. Na miejscu dostępne są nie tylko słodkości. Jest i coś bardziej konkretnego na ząb. W ofercie dla głodnych klientów: frytki, hamburgery, zapiekanki, hot-dogi i chicken burgery.  - Zapraszamy codziennie do godziny 19.30, czasami nawet i dłużej, oczywiście, jeżeli warunki pogodowe pozwalają na serwowanie lodów – zaprasza Paulina Stępień.

INFO:
Jako Tako Leśniów

Ul. Źródlana 1
42 – 310 Żarki
Tel. 725 034 791
Czynne od połowy kwietnia do października, od 10.00 do 20.00
Fb: Jako Tako Leśniów, https://www.facebook.com/Jako-Tako-Le%C5%9Bni%C3%B3w-233626313859554/

 

czytano: 438 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-07-27 10:59:31

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 7