Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Smakowitości w Leśniowie

Smakowitości w Leśniowie

Co powiecie na bubble wafle, czyli bąbelkowe gofry w kształcie rożka? W środku lody, bita śmietana i różne dodatki. Ten specjał to znak rozpoznawczy nowego punktu gastronomicznego w Żarkach o nazwie Jako Tako,  nieopodal bramy sanktuarium leśniowskiego.

Jako Tako Leśniów znajduję się na ulicy Źródlanej 1 w Żarkach, w sąsiedztwie Przystani Leśniów.  W ofercie: lody gałkowe, napoje, fast food i jedyne w okolicy bubble waffle.

- Bubble wafle to bąbelkowe gofry w kształcie rożka, którym znajduję się gałka lodów, bita śmietana i wybrane dodatki – opowiada Paulina Stępień, współwłaścicielka Jako Tako w Leśniowie – Warto dodać, że  bubble są serwowanie są w trzech smakach: kokosowym o nazwie raffaello, czekoladowym oraz w wersji bardziej fit z owocami.

Istnieje możliwość zamówienia kawy lub herbaty do pysznego deseru. Na miejscu dostępne są nie tylko słodkości. Jest i coś bardziej konkretnego na ząb. W ofercie dla głodnych klientów: frytki, hamburgery, zapiekanki, hot-dogi i chicken burgery.  - Zapraszamy codziennie do godziny 19.30, czasami nawet i dłużej, oczywiście, jeżeli warunki pogodowe pozwalają na serwowanie lodów – zaprasza Paulina Stępień.

INFO:
Jako Tako Leśniów

Ul. Źródlana 1
42 – 310 Żarki
Tel. 725 034 791
Czynne od połowy kwietnia do października, od 10.00 do 20.00
Fb: Jako Tako Leśniów, https://www.facebook.com/Jako-Tako-Le%C5%9Bni%C3%B3w-233626313859554/

 

27

LIP

2018

962

razy

czytano