niedziela, 15 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Albin, Lolita
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Klub Dziecięcy. Rekrutacja.

Strona główna » Aktualności » Klub Dziecięcy. Rekrutacja.

wielkość tekstu:A | A | A

W terminie od 1do 14 sierpnia trwa rekrutacja do nowo tworzonego Klubu Dziecięcego w Żarkach. Projekt skierowany jest do rodziców i prawnych opiekunów opiekujących się dziećmi w wieku od 1 do 3 lat. Warunkiem udziału w procesie rekrutacji jest  wypełnienie i złożenie w biurze projektu  dokumentów wstępnych, czyli  karty zapisu dziecka do klubu oraz ankiety zgłoszeniowej  do projektu.

Ogłoszenie wyników naboru nastąpi do 22.08.2018r.

           
Wzory dokumentów są dostępne poniżej w załączeniu. Można je również otrzymać w biurze projektu: Przedszkole Publiczne w Żarkach z Oddziałem w Kotowicach Żarki ul. Wierzbowa 8 w Żarkach w godz. 9.00-14.00 od poniedziałku do piątku.  Dokumenty należy złożyć osobiście w biurze projektu adres jak wyżej.

Poniżej do pobrania:
Karta zapisu
Ankieta
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Utworzenie Klubu Dziecięcego w Żarkach Gmina Żarki”

                         

Projekt pn. „Utworzenie Klubu Dziecięcego w Żarkach Gmina Żarki” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL 2014-2020.

czytano: 505 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-07-30 12:38:19

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6