Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Dotacje. Bezpłatne szkolenie. Przyrów. Zgłoszenia do 6.08.

Dotacje. Bezpłatne szkolenie. Przyrów. Zgłoszenia do 6.08.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu przeznaczonym dla organizacji pozarządowych, przedsiębiorców oraz instytucji samorządowych, które planują przygotowywać projekty  i pozyskiwać dotacje z funduszy publicznych, przede wszystkim z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020.

Podczas spotkania informacje na temat: jak poszukiwać dotacji na konkretne rodzaje działania, a także jak analizować potrzeby i cele organizacji, firmy lub instytucji pod kątem przygotowywania projektów. Przedstawione będą także kluczowe zasady wdrażania i rozliczania projektów.

Spotkanie będzie także okazją do przekazania informacji dotyczących najbliższych konkursów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020,  w których mogą brać udział organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy i instytucje samorządowe.

Szkolenie odbędzie się w dniu 10 sierpnia 2018 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Stowarzyszenia „Jurajska Ryba” ul. Rynek 17, 42-248 Przyrów.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 6 sierpnia 2018r. pod numerem tel. 660-574-307.

W ramach części warsztatowej firma przeprowadzająca szkolenie przygotuje analizę potrzeb Państwa organizacji/firmy i opis możliwego przyszłego projektu. Bezpośrednio po szkoleniu odbędą się indywidualne konsultacje z zainteresowanymi podmiotami.

Szkolenie jest organizowane przez firmę Kreatus sp. z o.o. z Bielska-Białej 11 Listopada 60-62 działającą na zlecenie firmy "EU-CONSULT" Sp. z o.o. z Gdańska w ramach projektu pt. „Organizacja i przeprowadzenie usług animacyjnych na rzecz potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 na terenie subregionu południowego i północnego województwa śląskiego”.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

31

LIP

2018

636

razy

czytano