Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Myjnia samochodowa parowa w Żarkach.

Myjnia samochodowa parowa w Żarkach.

Mycie parowe auta  zewnątrz plus sprzątanie wewnątrz, odkurzanie i mycie plastików, pranie tapicerki to zakres działalności nowej firmy, która znajduje się przy ul. Myszkowskiej 21 w Żarkach w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka. Istnieje również możliwość dojazdu do klienta.

-  Parowa myjnia samochodowa w Żarkach rozpoczęła działalność w namiocie rozstawionym przy sklepie Biedronka – informuje Radosław Rutka, właściciel firmy Bez Limitu. – Zależało nam na położeniu przy markecie, klient może iść na zakupy, a u nas zostawi auto do mycia. Samochody myjemy parą wodną przy użyciu profesjonalnego urządzenia. Ważny jest tu profesjonalizm, z maszyny wydobywa się para o temperaturze 140 stopni Celsjusza.

Nie bez znaczenia jest też właściwe użycie myjni, bo ta doskonale czyści nadwozie, ale jest i bardziej korzystne dla lakieru, niż tradycyjne mycie wodą. Dzieje się tak dlatego, że w suchej myini parowej używa się o wiele mniej środków chemicznych i w niewielkim stężeniu.

- Jest to również ekologiczne rozwiązanie. Podczas mycia parowego używa się mniej wody niż w myjni ciśnieniowej. Do umycia auta osobowego sucha parą potrzeba około 15 litrów wody, a latem, gdy zabrudzenie auta nie jest duże, do umycia karoserii praktycznie nie trzeba chemii – dodaje R. Rutka. Za usługę można płacić kartą płatniczą. Jeśli potrzeba możemy również dojechać do klienta, jeśli tylko zlecenie jest szersze – dodaje R. Rutka

Info:
Parowa Myjnia Samochodowa Bez Limitu
Ul. Koziegłowska 26, 42 – 310 Żarki
Tel. 514 – 753 – 290
e-mail: biuro@bezlimitu.pl

 

07

SIE

2018

1967

razy

czytano