niedziela, 15 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Albin, Lolita
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Myjnia samochodowa parowa w Żarkach.

Strona główna » Aktualności » Myjnia samochodowa parowa w Żarkach.

wielkość tekstu:A | A | A

Mycie parowe auta  zewnątrz plus sprzątanie wewnątrz, odkurzanie i mycie plastików, pranie tapicerki to zakres działalności nowej firmy, która znajduje się przy ul. Myszkowskiej 21 w Żarkach w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka. Istnieje również możliwość dojazdu do klienta.

-  Parowa myjnia samochodowa w Żarkach rozpoczęła działalność w namiocie rozstawionym przy sklepie Biedronka – informuje Radosław Rutka, właściciel firmy Bez Limitu. – Zależało nam na położeniu przy markecie, klient może iść na zakupy, a u nas zostawi auto do mycia. Samochody myjemy parą wodną przy użyciu profesjonalnego urządzenia. Ważny jest tu profesjonalizm, z maszyny wydobywa się para o temperaturze 140 stopni Celsjusza.

Nie bez znaczenia jest też właściwe użycie myjni, bo ta doskonale czyści nadwozie, ale jest i bardziej korzystne dla lakieru, niż tradycyjne mycie wodą. Dzieje się tak dlatego, że w suchej myini parowej używa się o wiele mniej środków chemicznych i w niewielkim stężeniu.

- Jest to również ekologiczne rozwiązanie. Podczas mycia parowego używa się mniej wody niż w myjni ciśnieniowej. Do umycia auta osobowego sucha parą potrzeba około 15 litrów wody, a latem, gdy zabrudzenie auta nie jest duże, do umycia karoserii praktycznie nie trzeba chemii – dodaje R. Rutka. Za usługę można płacić kartą płatniczą. Jeśli potrzeba możemy również dojechać do klienta, jeśli tylko zlecenie jest szersze – dodaje R. Rutka

Info:
Parowa Myjnia Samochodowa Bez Limitu
Ul. Koziegłowska 26, 42 – 310 Żarki
Tel. 514 – 753 – 290
e-mail: biuro@bezlimitu.pl

 

czytano: 955 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-08-07 13:58:25

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6