Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Szkolenia. Dotacje. 31.08. Dąbrowa Zielona.

Szkolenia. Dotacje. 31.08. Dąbrowa Zielona.

W związku ze zbliżającymi się naborami wniosków, Rybacka Lokalna Grupa Działania „Jurajska Ryba” zapraszamy wszystkich potencjalnych beneficjentów zainteresowanych realizacją operacji w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu IV „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym ” Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, na bezpłatne szkolenia w zakresie:

•    Rozpoczynania działalności gospodarczej w sektorze rybackim,
•    Wspieranie dywersyfikacji zatrudnienia osób mających pracę związaną z sektorem rybactwa   w drodze tworzenia lub utrzymania miejsc pracy, nie związanych z podstawową działalnością rybacką


Szkolenie to, będzie miało na celu przygotowanie potencjalnych wnioskodawców do aplikowania o środki w zakresie określonym w naborze. Poprowadzi je zewnętrzny szkoleniowiec  .

Spotkanie odbędzie się w dniu 31.08.2018r. o godzinie 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Zielonej, Plac Kościuszki 30. Serdecznie zapraszamy!

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o zgłoszenia telefoniczne do dni 29 sierpnia 2018 r. Zgłoszenia można dokonać lub uzyskać więcej informacji pod nr. tel 690-333-735 bądź w biurze Stowarzyszenia RLGD  „ Jurajska Ryba”, ul. Rynek 17,  Przyrów.

Szkolenie realizowane jest w ramach Planu Komunikacji.

 

 

28

SIE

2018

602

razy

czytano