Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

ICE LOVE & CAFFEE w Żarkach.

ICE LOVE & CAFFEE w Żarkach.

Pierwsza prawdziwa kawiarnio-lodziarnia została dzisiaj (29.08.) otwarta w Żarkach przy ul. Myszkowskiej 32. Przytulne wnętrze, pastelowe kolory, szeroki wybór produktów, w tym kaw oraz lodów powinno zadowolić i starszych i młodszych klientów.

- Nasza firma specjalizuje się w produkcji lodów włoskich  od 2006 roku. Do tej pory mieliśmy kilka punktów, czynnych sezonowo. Dzisiaj uruchomiliśmy całoroczną kawiarnię – informuje Martyna Kupis, właścicielka ICE LOVE & CAFFEE w Żarkach.

Zapach świeżo mielonej kawy, siedem stolików, przyjazne siedziska z pufami, kącik dla maluchów to wszystko wpływa na to, iż powstało bardzo dobre miejsce do odpoczynku przy filiżance kawy.

- Naszym pragnieniem  jest stworzenie i utrzymanie wyjątkowej atmosfery, która zapewni klientom najlepsze warunki nie tylko do odpoczynku, ale i spotkań towarzyskich lub biznesowych – dodaje pani Martyna. – Zapraszamy również na romantyczne wieczory we dwoje lub pierwsze randki.

W menu znajdziemy szereg produktów. Przede wszystkim lody w różnych odsłonach: włoskie i rzemieślnicze. Można zamawiać desery lodowe, gofry,  naleśniki, rurki z bitą śmietaną tak lubiane przez dzieci, a dla nieco starszych domowe ciasta. Pyszna świeżo mielona kawa może być podawana w towarzystwie dobrej jakości herbaty. - Dla miłośników zdrowego odżywiania, diety są świeżo  wyciskane soki oraz koktajle owocowe. Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu – mówi Martyna Kupis.

Atutem kawiarni jest z pewnością położenie w centrum miasteczka. Bezpośrednio przy obiekcie parkingi.

- Niebawem będziemy produkować lody naturalne gałkowe rzemieślnicze i w tym postaramy się być bezkonkurencyjni  - dodaje właścicielka.

Zapraszamy codziennie w godz. 10.00 – 19.00. Godziny w zależności od słonecznej pogody i pory roku mogą być wydłużone.


Informacje praktyczne:

ICE LOVE & CAFFEE
Ul. Myszkowska 32, 42 – 310 Żarki
Mail: icelovecaffee@wp.pl

Polub nas na Fb: ice love & caffee
www.facebook.com/pg/icelovecaffee/about/?ref=page_internal

 

29

SIE

2018

1518

razy

czytano