Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Nowe ledowe oświetlenie

Nowe ledowe oświetlenie

Trwają prace przy budowie  oświetlenia przy ulicy Młyńskiej i Jagodowej w Żarkach.  W ramach zadania zostanie zawieszonych 8 opraw na istniejących słupach oświetleniowych i dobudowane 3 latarnie – w sumie 11 punktów oświetleniowych. Koszt zadania 28 794,30 zł. Zadanie realizuje Instalatorstwo Elektryczne Kazimierz Samsel z Myszkowa.

W ostatnim czasie pojawiły się nowe lampy jeszcze w kilku innych miejscach na terenie gminy. Wybudowano linię w celu doświetlenia ulicy Koziegłowskiej w Żarkach na odcinku między ul. Spadową do końca zabudowań przy ul. Koziegłowskiej. Postawiono 5 słupów z oprawami ledowymi, na na 4 istniejących słupach powieszono 4 oprawy ledowe.
-  To akurat oświetlenie działa od 17 sierpnia. W ramach nowych projektów zakładamy lampy ledowe – informuje burmistrz Klemens Podlejski. - Postawiono 10 opraw ledowych  w Żarkach przy ul. Chabrów. Nowe oświetlenie jest również na terenie przedszkola publicznego przy ul. Wierzbowej. W tym wypadku zlecono montaż i podłączenie pięciu lamp. Dzięki temu została doświetlona również ul. Wierzbowa.

 

29

SIE

2018

866

razy

czytano