Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Manufaktura z Miłości

Manufaktura z Miłości

Pięknie zdobione albumy, kartki, zaproszenia, exploding boxy, pudełka, czy ręcznie robione kwiaty. Jest to świetny upominek na każdą uroczystość ślubną, rocznicową, urodzinową, czy podarunek z okazji chrztu świętego. Z pewnością są to również niebanalne prezenty, gdyż niepowtarzalne i ręcznie robione. Takim warsztatem może pochwalić się Marta Radosz założycielka „Mracikowo” - Manufaktura z Miłości, nowej firmy, która powstała w Żarkach.

 - Istotne w mojej  pracy jest indywidualne podejście do klienta – przekonuje Marta Radosz. Gotowe produkty to połączenie pracy, radości i serca, które wkłada w swoje rękodzieło. W efekcie i najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni.

Jednym z wielu produktów jest Exploding box, który  z zewnątrz ma wygląd zwykłego pudełka, którego ścianki nie są połączone. Całość trzyma jedynie przykrywka, która po podniesieniu ma wywołać efekt zaskoczenia w postaci rozkładających się ścianek. Pośrodku pudełeczka znajduje się tematyczny element 3D aby niespodzianka była jeszcze bardziej efektowna. - Elementy te są wykonywane w głównej mierze z papieru z domieszką suszonych roślin, kawałków drzewa i innych materiałów, całość przepięknie skomponowana w jedną całość – wyjaśnia właścicielka. Nie bez znaczenia pozostaje jakość materiałów, podobnie jak usługa, są one wysokiej jakości. W tej branży liczy się dbałość o detale, dlatego ozdoby są starannie wybierane i nie ma tu mowy o przypadkowej kompozycji. (Tekst: wojtek Ochocki, zdjęcia: "Mracikowo” - Manufaktura z Miłości)

Informacje kontaktowe:
"Mracikowo” - Manufaktura z Miłości

tel.: 501 510 290
mail: mracikowo@gmail.com
https://mracikowo.blogspot.com
Polub na Fb:  „Mracikowo” - Manufaktura z miłości

 

 

17

WRZ

2018

965

razy

czytano