Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Biegi. Szafera i na 100 lat

Biegi. Szafera i na 100 lat

Jutro (2.10.) odbędzie się Bieg Szafera, a w czwartek (4.10.) Bieg z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.  Pobiegną uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Żarkach. Łącznie na dystansie 100 km.

We wtorkowym biegu startują dzieci z terenu gminy Żarki, ale i z powiatu myszkowskiego. Natomiast czwartkowa impreza jest dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żarkach.
- Jednoczymy dzieci dla jednego celu, chcemy godnie uczcić 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości poprzez wspólną aktywność sportową – przekonują koordynatorzy projektu są nauczyciele wychowania fizycznego Mariola Pasikowska i Marcin Nowak.
Każdy uczeń będzie miał za zadanie przebiegniecie 1 km. Wspólnie Celem będzie przebiegnięcie wspólnie 100 km na 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zawodnicy będą w białych i czerwonych koszulkach nawiązujących do kolorów flagi.

Inicjatywa jest wsparta przez Gminę Żarki,  Komisje ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Rodziców przy SP w Żarkach.

 

01

PAŹ

2018

710

razy

czytano