poniedziałek, 20 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Bernardyn, Krystyna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Strona główna » Aktualności » OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

wielkość tekstu:A | A | A

Dzieci z Przedszkola Publicznego przy ul. Wierzbowej w Żarkach świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 20 września od robienia pięknych baniek mydlanych oraz nadmuchiwania kolorowych balonów, które przyczyniły się do wspaniałej zabawy. Każde dziecko miało naklejony symbol swojej grupy. Były kotki, sówki, motylki, misie, tygryski. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy z animatorami i udziału w konkursach. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, miały pięknie wymalowane buźki oraz otrzymały słodki poczęstunek. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Zadbano również, aby  dzieci z oddziału przy ul. Ofiar Katynia były przebrane za biedronki,żabki i pszczółki co symbolizowało ich grupę.  Chętnie uczestniczyły w różnych konkursach z nagrodami. Były także zabawy przy muzyce, wspólne śpiewanie piosenek, malowanie twarzy i dmuchanie balonów. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku dla dzieci oraz wspólnych zdjęć, do których dzieci chętnie pozowały. Główną atrakcją podczas świętowania był  niespodziewany gość WILK, który dołączył do wspólnych zabaw z dziećmi.

Dzień Przedszkolaka udał się znakomicie opiekunowie oraz dzieci zakończyli ten dzień z pięknym uśmiechem na twarzy.

(zdjęcia oraz tekst: Przedszkole w Żarkach)

czytano: 278 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-10-04 14:45:52

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 7