Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Seniorzy i Młyn.

Jeśli masz powyżej 60 lat, to dostaniesz zniżkę w Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach. Wystarczy okazać dowód osobisty. Gmina Żarki jest jednym z partnerów w ramach Śląskiej Karty Seniora i dzięki temu można otrzymać 20 proc. na bilet ulgowy i normalny dla osób powyżej 60 roku życia z województwa śląskiego.
- W województwie śląskim jest realizowany program Śląskie dla Seniora, a my jesteśmy jednym z partnerów akcji Śląskiej Karty dla Seniora – mówi Klemens Podlejski,  burmistrz Miasta i Gminy Żarki.

Celem projektu jest zapewnienie dodatkowego wsparcia dla osób 60+ m.in. poprzez zaoferowanie im specjalnych usług, ulg i szczególnych uprawnień przez instytucje kultury, rekreacji i edukacji. Dokumentem legitymacyjnym, a tym samym, umożliwiającym skorzystanie z powyższej oferty jest tylko i wyłacznie dowód osobisty, który potwierdzi wiek – 60 lat lub więcej. Wybór dowodu osobistego jako dokumentu potwierdzającego możliwość skorzystania z projektu to rozwiązanie korzystne i efektywne z uwagi na powszechny dostęp do dowodu osobistego i wygodę dla seniorów, a także obniżenie kosztów realizacji projektu (nie ma potrzeby opracowywania i druku dodatkowych kart).

Wykaz partnerów akcji w województwie śląskim pod adresem: http://seniorzy.slaskie.pl/content/partnerzy

Zdjecia: Wojtek Ochocki

25

PAŹ

2018

8216

razy

czytano