poniedziałek, 20 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Bernardyn, Krystyna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Zagłosuj na laleczkę.

Strona główna » Aktualności » Zagłosuj na laleczkę.

wielkość tekstu:A | A | A

Szkoła Podstawowa im. Integracji Europejskiej w Przybynowie w ramach projektu edukacyjno - pomocowego UNICEF  ,,Wszystkie Kolory Świata’’ bierze udział w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę. Uczniowie przygotowali charytatywne laleczki, które następnie brały udział w licytacji. Zebraną kwotę 776 zł wpłacono na konto dedykowane zbiórce na ratowanie życia najbardziej potrzebujących dzieci.

Prosimy o oddanie głosu na laleczkę ze Szkoły Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie.

Wejdź na stronę http://wszystkiekoloryswiata.pl

Zaloguj się.

W polu ,,miasto'' wpisz Przybynów i oddaj swój głos na laleczkę ze Szkoły Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie.

Z jednego konta można oddać tylko jeden głos przez cały czas trwania konkursu.

Konkurs trwa do piątku 15 marca do godziny 11:00.

Serdecznie dziękujemy!

czytano: 153 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2019-03-11 13:48:36

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 5